Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen cicát ajánlanátok?...

Milyen cicát ajánlanátok? (FONTOS! )

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék cicát. Sajnos az anyukám nem engedi , mert ő allergiás az állatszőrre . Panel lakásban lakunk , szóval a cica (ha lenne) biztos , hogy az én szobámba lakna : ) Nekem avval nem lenne semmi gondom. Gondolkodtam már a kopasz cicán , de az olyan csúnya : \\ Tudtok olyan cicus fajtát mondani aminek rövidebb a szőre és nem zavarja , hogy bevanzárva egy lakásba? A legnagyobb gond az anyukám hiszen már mondtam allergiás az állatszőrre : ( Létszi segítsetek!!

Előre is köszönöm : )



2012. jún. 2. 11:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, akkor a szibériai macska hipoallergén.
2012. jún. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
szibériai cicáknak nincs annyi fehérje a nyálukba ami nyalakodás közbe a szőrükre kerül, így nem váltanak ki allergiás reakciókat. :)
2012. jún. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszii : D

De máshol olvastam , hogy az is kiválthat allergiát szóval nemtudom xdxd

2012. jún. 2. 12:15
 4/11 anonim ***** válasza:
Válthat ki, csak kisebb százalékban.
2012. jún. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Platypus ***** válasza:

Igazából egyik macska sem 100% allergiamentes, csak olyanok vannak, amik kevésbé allergének. Egy súlyos macskaallergiánál sajnos ez nem megoldás. Még akkor sem, ha anyukád és a macska sosem találkozik, mert rajtad is ott lesz az allergiát kiváltó anyag. Aztán egy macskának amúgy sem elég élettér egyetlen szoba.


Viszont olyan, hogy általános "állatszőr" allergia nincs. Ez általában azt takarja, hogy 2-3 állatra ismert az allergia, és ezért az orvosok általánosítanak. Ha konkrétan macskára végeztek vizsgálatot, és az pozitív lett, akkor nem kéne erőltetni a dolgot, jobb, ha inkább más háziállatot nézel magadnak. Például egy nyúl vagy a tengerimalac biztonságos lehet egy kutya és macskaallergiás személynek.

2012. jún. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
hat igen csak a szortelen cica allergiamentes.. Szerintem inkabb kulonlegesek mint csunyak :) de nagyon dragak is..
2012. jún. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem is inkabb mondj le a cicarol.. Inksbb valassz mas kiskedvencet, ha valami simogatos jatekos allatkat szeretnel vegyel gorenyt csincsillat vagy patit, veluk ugyan ugy lehet jatszani es di mogatni
2012. jún. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat : )

Igen.. Nyuszim volt de szegényke most halt meg egy hónapja így azt annyira nem szeretnék .. Meg persze nagyon büdös is : /

de viszont anyukám a nyuszira csak kevésbé volt allergiás: )

amúgy utolsó valszolo.. Miaz a pati? Xdxd ill.. Milyen állat az? : dd

2012. jún. 3. 19:33
 9/11 anonim ***** válasza:
patkány :)
2012. jún. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi xd

am tudtok olyan helyet ahol lehet kapni szibériai macskát?? : o

2012. jún. 5. 13:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!