Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha a cicám nem reagál a...

Ha a cicám nem reagál a tapsra és a zajokra akkor tutira süket?

Figyelt kérdés
2hónapos körül van tegnap hoztuk el voltunk többször a gazdájánál mert ismerősünk, ők nem mondták hogy valamit észrevettek volna. de most semmi. mit csináljunk?

2012. jún. 3. 12:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég valószínű, ha semmiféle zajra, hangra nem reagál, akkor süket, de egy orvos tutira meg tudja mondani.
2012. jún. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
a kiscicak hajlamosak fulatkara, ami ideiglenes suketseget okoz, nekunk is ez volt a baja, elvittuk allatorvoshoz es mostmar tokeletesen hall, majkerdes h tojik a fejunkre a hivjuk :D
2012. jún. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém csak akkor figyel, ha a konyhában tapsolok... :D
2012. jún. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy epilepsziás, és akkor pár napig nem hall. de ez nem olyan epilepszia, hogy ha villódzó fényt lát, akkor ráng, és habzik a szája, hanem vannak olyanok, akik pár napig nem látnak, vagy nem hallanak. Akkor sem reagál, ha előtte kalimpál a kezed?? Mert ha nem , akkor a macska csak simán lusta, vagy bamba. :))
2012. jún. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

de ha észrevesz akkor reagál csak az ilyen zajokra nem. de abból sem mindre csak nem tudom hogy amire reagál arra azért mert hallja vagy csak azért mert észrevette hogy mit csinálok. ha így cincogok neki vagy nem tudom hogy mondjam arra figyel. az nem lehet hogy cas a mély vagy magas hangokat nem hallja? és ez az epilepszia mitől alakulhat ki? ennek az atkának pedig van valami ismertetője amiről mondjuk én is észrevehetem hogy ne keljen feleslegesen álatorvoshoz vinni ? szegény így is sok stressz éri hisz most hoiztuk el új hejen van meg ilyenek.

köszi a válaszokat

2012. jún. 3. 14:26
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
kék a szeme? probald meg megijeszteni hatulrol vmi nagy hanggal (verj ossze 2 fazekat) ha erre se reagal akk suket... vagy ideiglenesen vagy nem, de ezt mar allatorvos megmondja neked
2012. jún. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
jah nem a kiskori kek szemre gondolok!!! az termeszetes, minden kicsinek kek!!
2012. jún. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

hát most még kék neki de még kicsi úgyhogy nem tudom

de köszi

2012. jún. 3. 19:01
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
az atkat onnan lehet felismerni, hogy kis barnas feketes cuccok vannak a fulebe, az a kakija, de am ha nem hall ha atka ha nem el kell vinned orvoshoz szegenyt :/
2012. jún. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt hittem a cicámról először, hogy süket, de később kiderült, hogy csak bamba:) Hall ő rendesen, csak nincs kedve mindig odafigyelni. Ha a cincogó hangokat hallja, akkor nem lehet süket, szerintem csak túl sok hatás éri egyszerre és nem reagál mindenre. Pl ők sokkal hangosabban hallják a kocsikat meg egyéb kinti zajokat, meg még új neki a hely, sok ez neki, várjatok még, amíg megszokja az új helyet.
2012. jún. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!