Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kiscicám nem kakil, mit tegyek?

A kiscicám nem kakil, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Olvastam pár bejegyzést,tudom hogy maszírozni kell a hasiját de hiába csinálom nem kakil 2 napja találtam de még semmi.Kicsit aggasztó,belepusztulhat?

Láttam hogy ma már kicsit erőlködött de nem ment neki, mit tegyek?Tegyek be neki kis tálba homokot hátha sikerül úgy?

Kérem segítsetek.köszönöm


2012. jún. 3. 23:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hány hetes macskáról van szó?

Az 5 hetesnek majd előbb utóbb elmegy ha kell neki! Ha 5 hetesnél fiatalabb akkor még folytonos masszirozás..és majd később lesz kaki!

2012. jún. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

azért 2 nap nagyon sok ám

mekkora az a cicus puffadt a pocakja,

?

2012. jún. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tegyél a kajájába ricinusolajat, de akkor utána rakd ki az udvarra (már ha van udvarotok), mert meghajtja. De nagyon keveset tegyél belőle, elég pár csepp is, főleg ha kiscicáról van szó.
2012. jún. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Pontosan nemtudom mert az anyja elhagyta,de olyan 1-másfél hónaposra tippelek.Adtam neki szalámit enni de mivel nem kakil már nem merek ezért csak tejjel etetem,de még így se láttam semmit a dobozába.Nagyon aggasztó,tegnap picit puffadt volt a hasa de reggel mikor etettem akkor már nem.Ebbe belepusztulhat az állat?Meghajtani nem akarom mert még nagyon picike,lehet nagyobb kárt okoznák neki mint hasznot.Mennyi ideig maszírozzam a hasiját?erőtelljesen vagy csak simizzem?
2012. jún. 3. 23:30
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát én már inkább elvinném már állatorvoshoz, ha már puffadt is.
2012. jún. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Fogj egy langyos nedves ruhát,vagy valamit,ami nem ázik szét! Azzal simizd a pociját,és a kis fenekét is! Így inditja meg az emésztést is az anya cica! Ne erősen,csak mit mikor anya nyalogatja,annyira nyomd! A fenekét is nézd meg! Hívj fel egy állatorvost,az nem kerül semmibe,és kérdezd meg mit tegyél ilyenkor! Amúgy az enyéim holnap lesznek 5 hetesek,és már kaparnak pisi előtt! :) Nem tökéletes,mert betakarni még nem tudja,de nagyon ügeskednek! Szóval mindenképpen valami földet tegyél neki a helyére,hátha az a baja,hogy nem tudja "elásni"!
2012. jún. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget,most alszik de később megpróbálom:)

Már egyre szelídebb,már picit játszadozik,nyugodtabban jön hozzám,imád bújni az arcomhoz szóval nagyon kedves.

2012. jún. 4. 12:47
 8/11 anonim ***** válasza:

ezt olvasd el nagyon hasznos

[link]

2012. jún. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ez is

[link]

hogy van?

2012. jún. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen jól van a kiscica.megvolt az első kaki:)Kicsit megkönnyebbültem.Pont most olvasom amit küldtél,nagyon hasznos köszi szépen eddig már sok jó és hasznos dolgot megtudtam:)
2012. jún. 4. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!