Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Beteg a kiscicám? Kb 2-3...

Beteg a kiscicám? Kb 2-3 hónapos, de nem akar enni. Vettem neki cicakaját, de nem eszi meg. Bármit adok, semmit nem eszik, de látszik, hogy éhes, mert keresi a kaját. Tegnap evett belőle, ki is hányta. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Egész nap csak fulkos, meg harapdál. De nagyon picike, és nem akar nőni.
2009. júl. 1. 19:10
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Ha kihányta, akkor lehet hogy elkéne vinni orvoshoz. Úgy tudom van egy ilyen betegség. Olyasmi mint az embereknél a bulémia. Sajnos a kicsi cicákra veszélyes főleg.
2009. júl. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne itt kérdezgess, hanem vidd állatorvoshoz! Hiába aggódsz, nem hiszem hogy itt bárki is tehetne érte valamit.
2009. júl. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát kösz! Ha tehetném,már rég elvittem volna! :S
2009. júl. 1. 20:06
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
MI is olyan 2-3 hónaposan hoztuk a cicánkat és ő például nem ette meg egyáltalán a macskakaját,megvettem neki a legfinomabb junior cuccokat,de semmi. Erre a 2. napon ellopta a szar párizsit az asztalról és két pofára ette. A mai napig írtózik a macskakajáktól. Csak a felvágottakat,husikákat eszi. Bár ha már ezeket is próbáltad,akkor tényleg valami baj lehet,amin csak állatorvos segíthet. Vagy például lehet ráférne egy sürgős féregtelenítés,mert van,hogy azért nem eszik,mert úgy fel van fújódva a férgektől és lehet ezért nem is marad meg benne a kaja. Mindenképp próbáld meg a féregtelenítőt! Ha nem tudsz szerezni még küldök is neked!! csak írj,hogy mizu!
2009. júl. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az mit jelent, hogy "ha tehetném, már elvittem volna"? Nem értem, kérlek magyarázd meg. Egyébként pedig próbálj ki mindenféle junior tápot és kaját+főtt csirkehusit. Ha semmit nem eszik, akkor dokihoz kell vinni, különben elpusztulhat. Az oltásai megvannak?
2009. júl. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azt jelenti,hogy egy csoro diáklány vagyok,akinek nincs pénze állatorvosra,és itt a közelben nincs is állatorvos. Ennek ellenére 2cicám volt már,egyik se látott soha állatorvost,mégis mindkettö kb.5 évig élt,pedig az egyikkel az anyja nem is foglalkozott,és mindenki azt mondta,hogy meg fog halni...:S :'(
2009. júl. 2. 11:58
 7/10 anonim ***** válasza:
Oltások nélkül tényleg csoda az öt év! Egyébként meg 15 évig élnek. Nehéz tanácsot adni. Ha mentett cicáról van szó és nincs esélye jobbra, akkor ok. Kereshetnél neki esetleg gazdit az interneten, hogy esélye legyen a megfelelő orvosi ellátás mellett sokáig és egészségesen élni. Tényleg az a baj, hogy Te egyedül nem tudod a minimumot sem nyújtani szegénynek...:-(((
2009. júl. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
26%
Nekünk megeszi a macskakaját, most elkezdtünk neki házit is adni, de szegénynek a tészta sok volt és kihányta. Lehet hogy neki sok a macskakaja. Esetleg adjatok neki szárazat tejbe keverve, tudod mint a zabpelhyet szokás reggelire :)
2009. júl. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

5 évig???

Az nagyon kevés :S 15-16 évig élnek. Inkább ien áron ne legyen macskád. (még akkor is tovább élnek ha nem viszik őket orvoshoz)

2009. júl. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs rá pénzed miért tartod? Azt mondod, a macskáid egész életükben nem láttak állatorvost? képzelem, milyen jól voltak beoltva, és féregtelenítve, nem beszélve arról, mennyi betegséget átragaszthattak Rád is. Gratulálok! Nyugodtan pontozzatok le, tudom, hogy itt - jár a véleményemért.
2009. júl. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!