Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan hat a macskára a...

Hogyan hat a macskára a macskamenta?

Figyelt kérdés
Mit csinál tőle? Mi vettünk egy kis gömböt a cicáinknak, és a nagyobbik cicánk elkezdett tőle hemperegni, dörgölőzni...Előfordulhat hogy macsamentás a gömb?
2007. aug. 14. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
én ugytudom annak jelegzetes illata van. a cicák szeretnek hozzá dörgölőzni, egyesek megeszik. gyakran teszik játékokba. mondjuk felhúzható egerekbe, és akkor biztos leköti a figyelmét. De baja nem lesz tőle ;)
2007. aug. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Általában szoktak a játékokba, kaparó bútorokba stb-kbe is ilyen anyagot rakni, hogy könnyebben rászokjon a cica. Ha szeretnénk, hogy használja, ne mossuk ki a tárgyat, mert akkor már nem biztos hogy tovább használja majd.
2007. aug. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam hogy még a legvadabb kóbormacskát is szelíd kiscicává bolondítja.
2008. nov. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!