Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egér az 5 hetes ciciámnál?

Egér az 5 hetes ciciámnál?

Figyelt kérdés
Nos azt tudom,hogy anya így tanítja őket vadászni,de azt is szeretném tudni,hogy 4 db 5 hetes cica képes-e megfogni egy egeret,mert ezek nagyon mozgékony életre való cicák,mindenre ugranak,ami mozog! Bár kizártnak tartom,hogy ők fogták,de lehet hogy mégis?
2012. jún. 5. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Vaktyúk is talál szemet! ...

De valószínűbb, hogy a mamájuk fogta meg, és oda-adta nekik, hogy játszanak, ismerkedjenek vele!

2012. jún. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Komoly! :D

Hogy ki fogta, azt nem tudom, de egy valamire figyelj!

A mérgezett egerek belassulnak, a végén már csak imbolyognak, de elég ideig mászkálnak még, hogy egy macska, (akár kicsi is) elkaphassa őket.

És az nyilván nekik is végzetes lehet!

Szóval nem tudom hol fogta az egeret, vagy mennyire mérgezik a környéken a rágcsálókat, de ha ilyen könnyen megfogja egy kismacska, akkor ez a gyanú fenn állhat.

2012. jún. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
...mármint ha megeszik, akkor lehet bajuk belőle.
2012. jún. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Mindenkinek köszönöm a válaszokat!

Nem a picik fogták,mostmár biztos,mert mire haza értem tegnap a melóból,már állatkertem lett,ugyanis már egy vakond is volt a piciknél! Anya nagyon ügyesen hívja őket,és mutatja nekik hogy kell játszani vele,tanítja őket vadászni! :D

Halál jó fej,ahogy dobálja! De ma kiveszem az egeret,mert szerintem nem egészséges,ha több napig bent van náluk!

2012. jún. 6. 06:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, nálunk is fogdos az anyacica mindenfélét a kicsinyeinek (egeret, vakondot). Így tanulják a vadászatot. :)
2012. jún. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!