Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 3-4 hetes kiscicának mikor...

3-4 hetes kiscicának mikor adhatok féreghajtót és milyet?

Figyelt kérdés
A kiscicát elhagyta az anyja és mi befogadtuk.Már tasakos macskakaját eszik és 2 napja csak az alomba végzi a dolgát.Még mindíg sírdogál,de nagyon szeret hozzánk bújni.Nagyon igényli hogy foglalkozzunk vele.Nem tudom hogyan kell nevelni egy ilyen pici cicát,Ha valaki tud tanácsot adni szívesen fogadom.
2012. jún. 6. 12:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Mivel nincsenek testvérei így nektek kell vele"bunyózni" és játszani,megtanítani neki,hogy mi az elfogadható viselkedés.Ha erősen játszik-karmol szóljatok rá,de soha ne legyetek durvák vele.Ilyenkor fejlődnek az ösztönei.Legyenek játékai!pl csörgős labda,tollas pálca,szőrös egér.Nyugodtan rakhattok elé baby száraztápot már lassan azt is elkezdi ropogtatni.Illetve friss víz mindig legyel neki.

Féreghajtót 5 hetesen kaphat,é jobban szeretem adni a paszta féreghajtót mert azt könnyebb nekik beadni,de van tabletta is.Állatorvostól tudsz venni akármelyikből.

Ami szerintem nagyon tetszene neki az egy mászós cicakaparó,nálunk imádtak arra csimpaszkodni a kicsik :)És persze szeretet minden mennyiségben,de szerintem abból nincs hiány :)

2012. jún. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!