Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a véleményetek a Rossman-ba...

Mi a véleményetek a Rossman-ban kapható Winston macskaeledelről?

Figyelt kérdés

2012. jún. 6. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Kicsit sós, és vannak benne csomós, mócsingos falatok, amit a műfogsorral már nehéz megrágni.
2012. jún. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én macskáim már csak azt eszik meg... Sajnos eléggé felvitték mostanában az árát.
2012. jún. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 emir72 ***** válasza:
A mi maccsunk odavan érte. Ráadásul sem az összetevői sem az ára nem riasztó. Pl. a jóval drágább Whiskast és a Kitekatot némi szaglászás után csak megnyávogja. :)
2012. jún. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Én a másik táborba tartozom.

Az én pedigrés macskuszom olyan gyomorrontást kapott tőle, fele adagtól, hogy cipelhettem az orvoshoz, semmi más nem lehetett, mert úgy figyelek rá, mint egy saját gyerekre. szóval én nem próbálkozom vele többet. Pedig árilag nekem is szimpi volt...

2012. jún. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És mennyibe kerül?Most hallottam először erről a márkáról,de azt mondták,hogy nekem,hogy jó.
2012. jún. 7. 18:41
 6/7 emir72 ***** válasza:
Nézz be a Rossmanba árakért, de ha jól emléxem az alutasakos 100 alatti, a konzerv 200 alatti áron van, a pástétomok árát nem tudom, mert az a mi maccsunk csak megnyávogja.
2012. jún. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké,köszönöm
2012. jún. 8. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!