Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 3- 4 hetes kiscicákat, mivel...

3- 4 hetes kiscicákat, mivel etessem? És mennyit?

Figyelt kérdés
2012. jún. 6. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
semmivel!!! még az anyjának kell táplálnia őket
2012. jún. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ezt én is gondoltam, de ha nincs nekik????????????????
2012. jún. 7. 07:06
 3/6 anonim ***** válasza:

keresni kell egy pót anya macskát, aki ellett és hátha befogadja

vagy szólj az állatorvosnak

2012. jún. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
3-4 hetesen már simán felneveled őket!Kell venni állatpatikában cicatápszert,vagy ha tudsz szerezni kecsketejet az még jobb és azt adni nekik 6 óránként fecskendőből.Illetve mostanság fognak elkezdeni enni szilárd táplálékot.Rakhatsz eléjük kölyök száraztápot és emellett legyen víz is.Megpróbálhatsz nekik adni főtt húst vagy konzervet.Ebben a korban már nagyon gyorsan fejlődnek.Alomtálat is rakhatsz nekik,mert lassan maguktól kell végezniük a dolgukat,de addig is egy langyos nedves vattáva törölgesd a végbélnyílásukat ezzel ingerleg őket a kakira és pisire és ezt mindig étkezés után végezd amíg nem jön ki a kakak.Remélem valamennyit tudtam segíteni.
2012. jún. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

szia! átérzem a helyzeted! a mi kiscicáink anyukáját megmérgezték és fél nap alatt elpusztult:( másfél hetes kiscicákat (3) hagyott maga után, egy kezemben elfért a három cicus szinte olyan picikék voltak! Csináltunk nekik orrcseppentős üvegből cumit, 2 óránként kecsketejjel etetés, este fel kellett kelni hozzájuk, pisiltetni, kakiltatni kellett. Most már 4 és fél hetesek és triplájukra nőttek:) már szilárd kaját is esznek de még cumiznak és be is pisilnek:)

3-4 hetes cicákat elég 3-4 óránként etetni vagy cicatápszerrel vagy kecsketejjel, de semmiképp nem tehéntejjel mert felpuffaszta őket. Próbálj nekik cumit csinálni szemcseppentőből vagy orrcseppentőből. Etetés után nedves vattával masszírozd a pocijukat, így beindul az anyagcseréjük, tudnak üríteni:)

remélem tudtam segíteni.

22L

2012. jún. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia. a mi cicánk szintén 3-4 hetes és őt elhagyta az anyja.Én tasakos macska eledelt veszek neki,tehéntejet higítok vízzel és ezt kapja.1 hete hagyta el az anyja azóta van nálunk és azóta etetem így.Most már alomba jár ordít a kajáért és állandóan a nyomunkban van.Én Kitekat tasakos macskaeledelt veszek neki,felnőtt macskáknak valót,mert ezt imádja.
2012. jún. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!