Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A lakásban tartott macskára...

A lakásban tartott macskára is jellemző?

Figyelt kérdés
A lakásban tartott kandúr cica is "lesoványodik" a tavaszi-nyári párzós időszakra,mint a szabadon járkáló társai?Nincs herélve,az étvágya jó,de mintha már nem lenne olyan "husis".1éves múlt,lehet,hogy csak azért mert megnőtt?Esetleg valami betegség lehet?

2012. jún. 7. 11:16
 1/3 anonim válasza:
Az én cicám is kandúr, kb 1 éves, és lesoványodott mostanában. Házban tartom, nem tudom mitől. Orvos látta nem mondta hogy túl sovány lenne.
2012. jún. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem egy 8 hónapos,ivaros kandúrom van lakásban,és nem soványodott le.Igaz még nem is iverérett,de nemsokára visszük kiherélni.Ha jó étvágya van a cicádnak,akkor nem lehet nagy baja.
2012. jún. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia

minden macska fiúra jellemző :) mivel ilyenkor sokkal több energiát fektetnek a párzásba, így amit meg esznek azt el is égetik. Normális az ilyen. Viszont ha tényleg kórosan sovány lenne akkor állat orvost ajánlom. De nem hiszem hogy bármi baja lenne.

2012. jún. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!