Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért csavarog folyton a cicám?

Salx Narval kérdése:

Miért csavarog folyton a cicám?

Figyelt kérdés
Egy ivartalanított lány cicám van.Az a gond vele, hogy folyton csavarog.Hogyan tudnám leszoktatni róla.Több pihenőhelye is van, és külön háza.Szeretnék vele foglalkozni,de soha nincs itt.NZS.
2009. júl. 2. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:

A macskák bóklásznak. Ez mindegyiknél így van.

Amig kölykök addig nem mennek el csak^^

2009. júl. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt mondták nekem, hogy ivartalanítás után, nem fog csavarogni.Nagyon féltem, hogy valami történik vele. Köszönöm a választ, legalább most már tudom, hogy ez a többi cicánál is így van.NZS
2009. júl. 2. 17:52
 3/5 anonim ***** válasza:
az én macskám is ivartalanított lány, mégis kóborol..este mindig kint alszik, aztán reggel nagy fáradtan hazaesik, és alszik késő délutánig.kicsit feltankolja magát, szórakozik, aztán megint beleveti magát az éjszakába.
2009. júl. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem minden cicám ivartalanított,de nekem nem csavarognak sokat. Sajnos régebben volt egy ivartalanított lány cicám, Ő sose volt itthon, nem jött ki a másik cicánkkal(a fia). Ő el is költözött itthonról,egy olyan helyre, ahol minden tele kosszal,patkánnyal. Ennek két éve,de azóta sem értem:'(
2009. júl. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2009. júl. 4. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!