Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ilyen esetben szerintetek nem...

Ilyen esetben szerintetek nem szép tőlem, hogy kizárom a macskát?

Figyelt kérdés
Nem tudok már mit kezdeni a helyzettel. Egész nap nyafog, hogy kimenne, bejönne a lakásba. Én itthon vagyok a kisfiammal, de van így is elég melóm a lakással, meg amúgy sem jó móka egész nap az ajtót nyitogatni a macskának. Kimegy, negyed óra múlva sír, hogy jönne be. Bent megint negyed óra. A dolgát is kint és bent is végzi, de nem hinném, hogy ilyen időközönként (van bent alom egyébként). Most annyira kezd elegem lenni, hogy nem vettem tudomást délelőtt róla, ott nyávogott az ajtóban. Néha abbahagyta, néha újrakezdte. Most engedtem be. Lelkiismeret furdalásom van, de nem tudom, mit csináljak. Az ajtót nem hagyhatom nyitva a kisfiam miatt. Macskaajtót nem szerelhetünk fel, nincs lent ablak, amit nyitva hagyhatnék neki.
2012. jún. 8. 10:32
 1/6 Vicuska87 ***** válasza:

Nem értem a végét. Miért kell ablakot nyitva hagyni neki? Erre való a macskaajtó.

Szerintem nagyon jó találmány.

2012. jún. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nagyon jó találmány, de nem szerelhetjük fel sajnos.

Arra gondoltam ablakkal kapcsolatban, hogy ha lenne ablak, nyitva hagynám azt, oda felugrana és ki tudna menni meg bejönni, ha akar, de nem tudom, mert lent terasz ajtó meg szellőztető van csak.

2012. jún. 8. 12:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért jön-megy, mert folyamatosan ellenőrzi a területét, ez ellen nem tudsz semmit tenni.
2012. jún. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért nem lehet felszerelni a macskaajtót? Szerintem is az lehetne a megoldás, hogy a macska valahogy önállóan tudjon közlekedni ki és be, macskaajtón vagy ablakon keresztül.
2012. jún. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%
Képzeld, nekem meg le kell vinni mindig a kutyát, hogy ne pisiljen be. Minden nap, többször is. Borzasztó az is. Szörnyű dolog állatot tartani.
2012. jún. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is ajánlanám a macskaajtót ha esetleg meg tudjátok oldani jó dolog az.Ha nem akkor próbálj meg neki valamit nyitvahagyni hogy ki tudjon menni.Mondjuk az ajtót annyira hogy pont kiférjen.
2012. jún. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!