Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megkaptam a macskát, és...

Megkaptam a macskát, és elszaladt. Visszajön?

Figyelt kérdés
Elköltöztek ismerősök angliába, és lepasszolták a macskát egy macska boxban... nagyom ideges volt, mert abban a boxban csak állatorvoshoz viszik.. kiraktam neki a kertbe kaját meg vizet, és kiengedtem, de gyorsan elrohant.. visszajön? - otthagytam neki kaját...

2012. jún. 8. 12:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%

Gratulálok....nem valószínű, ugyanis nem ismeri a helyet és a környéket.

Mégis mit gondoltál?

2012. jún. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Járd körbe a szomszédokat, és a környéket, hátha megtalálod.
2012. jún. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
nemgondoltam h hirtelen elrohan, azt hittem, hogy eszik, és odatudom szoktatni...
2012. jún. 8. 12:32
 4/18 anonim ***** válasza:
Sajnos nem valószínű. Idegen helyen ez a természetes reakció. A gazdája nem fog örülni...Mi menhelyről hoztunk el egy lelkileg instabil macskuszt. Másfél hétig lakott a nyári konyhában, folyamatosan próbáltuk odaszokatni. Már dorombolt, hátra feküdt, de ahogy résnyire nyitva maradt az ajtó elszaladt. Nem is jött vissza. Pedig olyan jó helye lett volna a kis butusnak Maminál. Annyira megviselte az eset, hogy azt mondta nem kell többet macska. :(
2012. jún. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
a gazdája ott marad, nekem adta a cicát...
2012. jún. 8. 12:38
 6/18 anonim ***** válasza:
Érdeklődni kellene a környéken, hogy nem látták-e a cicust, jó esetben nem kóborolt olyan messze.
2012. jún. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
3éve van egy kandúr cicám is, ugyan úgy néz ki, mint ez xd.. de itt szerintem minden 2. cica ilyen.. [link]
2012. jún. 8. 12:49
 8/18 anonim ***** válasza:
Mikor szaladt el?Mennyire messze laknak/laktak az előző gazdik?Sok esetben a cica visszamegy.Menj és nézd meg a régi helyén.
2012. jún. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
7-8km-re.. oda biztos nem ment...
2012. jún. 8. 12:57
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
az nem nagy táv.Nagymamám cicája annak idején 20 km-t ment hazáig.
2012. jún. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!