Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tegyem magam túl raja?

Macskerde kérdése:

Hogyan tegyem magam túl raja?

Figyelt kérdés
született 4 kiscica már 6 hetesek.ma elvittek 2 kis kandúrt anyuval itt szomorkodunk.hogyan tegyem magam túl rajta?
2012. jún. 8. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Figyelj. Ez nem akkora nagy probléma. Ha (neadjisten) elpusztult volna, akkor érné meg szomorkodni. gondolj arra, hogy jó helye lesz ott nekik, vidám gyerek- és felnőttkoruk lesz :)
2012. jún. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez miatt fölösleges szomorkodni. Mi lesz ha majd egy több éves macskád fog meghalni ?
2012. jún. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát jó még olyan kis cukik olyan nehéz megválni tőlük
2012. jún. 8. 20:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem szomorkodni kéne hanem nagyon örülni!:) A kiscicák új gazdihoz kerültek, az ő sorsuk már megoldott, nem úgy mint nagyon sok hasonló kiscicáé. Nagyon nehéz cicát örökbe adni, tapasztalatból tudom, én is többször adtam már örökbe és borzasztóan örültem amikor láttam hogy jó helyre kerültek. Tartsd a kapcsolatot azzal aki elvitte őket, érdeklődj rendszeresen a sorsuk felől, kérj róluk képet és akkor magad is láthatod hogy jó dolguk van.:)
2012. jún. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat
2012. jún. 9. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!