Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagyon válogat a cicám,...

Nagyon válogat a cicám, hogyan szoktassam le róla?

Figyelt kérdés

Még pici 4 hónapos pár hete került hozzánk. Első héten mindent megevett szárazat, pástétomos, alutasakos Juniort, de már a szárazat egyáltalán nem és a alutasakosba is válogat. Szerintem most kellene az elején leszoktatni erről, de hogyan?

Vettem már neki Hills, Royal Canin, Sheba kajákat is, de először megeszi, másodszor már nem.


2009. júl. 2. 22:26
 1/3 anonim válasza:
Mi ezt ugy csináltuk hogy választottunk egy márkát ami jó és persze kifizethető is.Nézd meg miket tartalmaz.aztán azt kapta és egy kis házi kosztot mellé.egy állatorvos barátunk mondta hogy nem egészséges a macskának állandóan konzerv kaját ennie.amikor nem akarta megenni nem kapott mást és hamar gyorsan ráfanyarodott és egy idő után ki tudod szűrni mi az amit utál és mi az amit csak un már.Váltogasd az ízeket mi márkát nem váltottunk.Ha éhes megeszik mindent legalább is a miénk.
2009. júl. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ez nagyon egyszerű

nekem is ijen volt lehet hogy elösször kinzásnak tűnik de ha bele gondolsz nem az

figyelj ne adj neki 10-12 oran keresztül vagy addíg amíg nem nyávog mr marhára a kalyáért aztán azt a kaját add neki amire a leg finnyásamm kivéve a száraz kaját mert még kicsi és nehezen eszi meg szóval valami juniort vagy ijesmit de amit tényleg utál addíg hagyd elötte amíg meg nem eszi ... ha fintorog és nyávog ne hatódj meg bár nehéz de a sikerért mindent vedd el előlle 5-10 percre és tedd visza ezt addíg csináld míg meg nem eszi HIDD EL HA ÉHES LESZZ MEGESZI amugy szerintem túl gyakran adsz neki enni azért finnyás CSAK KEMÉNYEN NE HAGYD MAGAD GYERÜNK

2009. júl. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ezt az utat mi is bejártuk...és járjuk még sokszor most is a kisasszonnyal. A házi kosztot egyáltalán nem eszi, mindegy mi az, mindenből kér, de ha megszagolta nem kell neki. Egyedül a nyers vagy főtt hús (natúr) ami nem gyári eledel és lecsúszik a torkán. Az a legrosszabb, hogy amikor hozzánk került ette a házit, mert ahhoz volt szokva pici korában. Mi is egyből drága ételeket vettünk neki, most 1 éves elmúlt és semmit sem eszik túl nagy lelkesedéssel. Szerintem adj neki házit, lehet azt megeszi. Én próbáltam volna legutóbb rávenni, amit főztem magunknak abból vettem ki a cicusnak. Natúr pulykahúst, répát, egy kis rizst, összenyomkodtam, de nem ette meg. Pedig sokkal táplálóbb lenne, mint a konzervek, akármilyen drágák is legyenek. Én legszívesebben magam keverném az ételét, csak sajnos már "beleégett" a kis nyelvébe a gyári íz.
2009. júl. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!