Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Írnátok cicaneveket?

Írnátok cicaneveket?

Figyelt kérdés

Feketés szürke, kan cicusnak kéne egy név! Esetleg:

Anya: Lizy ,

Apa: Zizi :)


2012. jún. 9. 15:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Kifli!
2012. jún. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Lizyzizimix
2012. jún. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Macskának bármilyen nevet adhatsz, mivel úgyse nagyon figyel a nevére:) Kezdve Pamacstól egészen Bolyhos Karom Admirálisig :). De ha valami egyszerűt keresel,akkor: Kit-Cat, Dizi, Szuszi stb. Ha van valamilyen kirívó tulajdonsága,akkor arról is elnevezheted. Esetleg még a bundájáról is: szín, szőr.
2012. jún. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az én fekete gyönyörűségeim: Muki és Maffia (Mafi)
2012. jún. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

bárhogy elnevezheted. nézz rá és mondd ki az első néhány szót, ami eszedbe jut róla. aztán válassz egyet. a végén úgyis összevissza minden vacaknak fogod szólítani. :D


na, nekem ilyen macskáim voltak...

Tücsök, Gézengúz (Güzü), Bajusz, Tejföl, Folti, Február (Fabbro), Pocak, Kvír... :D


tökmindegy.

vagy nyiss ki véletlenszerűen egy rendes emberi utónévkönyvet és bökj rá valamire csukott szemmel. és legyen az a neve.

:D


feketés-szürke színűt pl. simán elbecézgetnék akár Aszfalt-nak is, ééérted. :)))

2012. jún. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Májkrémeseper
2012. jún. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha fekete,akkor lehetne Kormi,Lucifer,Blacky stb.
2012. jún. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem volt már: Lőrincz, Lőrincz a második, Mafla, Hógolyó, Black Jack, és most van Buksi
2012. jún. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2012. jún. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!