Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi történhetett a macskámmal?

Mi történhetett a macskámmal?

Figyelt kérdés

Kijárós a macskám. Ma délelőtt távozott a lakásból és egész nap kint volt. Fél nap tájt voltam kint a kulcsomat csörgetni, Be van erre szoktatva, messziről is ha meghallja Olimpiai sprintet vág végig az utcán. De nem jött, most este kimentem ismét. majd lassan bandukolva jött is. Elé sétáltam, de ő elsétált mellettem, mint ha ott sem lettem volna. Hazajött és lefeküdt aludni. Nem dorombol. Olyan mint ha sokkot kapott volna meg nem is. Nemtörődöm, száraz az orra.

Verekedhetett és attól ilyen megrázkódtatott?

lassan 2 éve kijár és ilyen állapotban még sosem jött haza.

A válaszokat előre is köszönöm.


2012. jún. 10. 20:34
 1/2 degesz ***** válasza:
Nyilván valami trauma érte, a macskák érzékenyek. Simogasd, érezze a szeretetet, a biztonságot. Kicsit kényeztetheted is pl. jutalomfalattal vagy valami csemegével. Ha nem beteg, 1-2 nap és túlteszi magát, de ha továbbra is nagyon levert, nem olyan mint szokott lenni, akkor én megmutatnám az állatorvosnak.
2012. jún. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Úgy teszek, simogatom, mint mindig, mert imádom, szeretem!
2012. jún. 10. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!