Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Két perzsa cicát hogy lehet...

Két perzsa cicát hogy lehet összeszoktatni ősszel a párzásig? 1 évesek de külön laknak. Múltkor mikor találkoztak csak fújtak meg verekedtek.

Figyelt kérdés
2009. júl. 3. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem van 1 fiu és 1 lány macskám, kb 3 hónapja találtuk a lányt szóval nem együtt nőttek fel, így ők is fújtak egymásra, verekedtek, aztán egyszer csak azt vettük észre, hogy a konyhában "csinálják a kiscicákat" :D most pedig, hogy vége ennek a párzási időszaknak már megint verekednek és fújnak egymásra! Szóval szerintem a te macskáid is, ha nem szoknak össze a párzásig, semmi sincs veszve, mert arra a pár napra szét se tudod őket majd választani :)
2009. júl. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%

nincs elég kidobott fajtatatiszta(!!) macska??

tudjuk,tudjkuk jó helyre kerülnek,de már csak egy is tovább szaporodik..

2009. júl. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
pontosan, az első mondta jól! hiába fújnak egymásra, amikor a nőstény ivarzani fog, úgyis meg fog állni a kandúrnak, nem lesz ott semmi baj, ne aggódj!
2009. júl. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagy tenyésztő, hisz akkor nem egy ilyen oldalon érdeklődnél nyilvánvaló dolgok felől. Úgyhogy légyszíves ne is kezdj a szaporításba. Ha kiscicákat szeretnél, akkor egyrészt bármelyik bokorban találhatsz komplett cicacsaládokat garantáltan gazdátlanul vagy vegyél magadhoz menhelyi cicákat és neveld fel őket. Nekik tényleg kéne a segítség:

[link]

2009. júl. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
menhelyi cica! nekem is van 2. az egyiket ki akarták dobni. volt egy tesója ,de az meg meghalt ,mert a régi helyén ledöntötte a lábáról valami. el se vitték orvoshoz mikor mi megkaptuk és elvittük szegényt már késő volt!De a testvére boldog nálunk pajkos kiscica lett. Nem végezte az utcán szerencsére ez a kislány. Ő a sima cica. A perzsa fiút kertvárosban rugdosta két hülyegyerek ,olyan erővel, hogy majd' leszakadt a lépe . Szerintem a menhely is tele van ilyen perzsa cicákkal. A kislány még jól járt, de ez a perzsa mikor hazhoztam kukaszagú volt és a szőre csimbókos. Ha hozzányultam megijedt, mert nem tudta milyen a simogatás. Azóta ha hazamegyek boldogan dorombol és akkora hordó hasa lett , mint egy ház (anyunak köszönhetően). Ha meg egész családot akarsz... A menhelyen akad neked terhesen a házból kivert macska is. Gondolkodj el ezeken!!!
2009. nov. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!