Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi idő után kezdjek el...

Mennyi idő után kezdjek el aggódni esetleg plakátozni ha a macsek nem jött haza?

Figyelt kérdés
Ő egy bentlakó cica, aki sose szokott kimenni de most nyitvamaradt az ablak és meglógott, párszor már megtörtént és itt maradt a háztömb körül így kimentem és hazahoztam. De ezúttal nem. Az első napon a ház körül láttam de másik macsekokkal. Viszont mostmár nem látom 2 napja sehol :( Épp tüzel a drága... Semmi ötletem mit tegyek, a környéket körbejártam de semmi. Meddig normális ha nem jön haza?
2012. jún. 11. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már most is plakátolhatsz ki hirdetéseket nyugodtan, hátrányod nem lesz belőle. Ha tüzel, 99% az esélye, hogy vemhesen kapod vissza.
2012. jún. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Nekünk az egyik cicánk 1 hétig nem volt meg. Aztán ahogy jöttünk végig az utcán, megláttuk az egyik teraszon:)) Nem óhajtott volna hazajönni a kis drága:P Várj még, a 2 nap nemsok, és nézelődj:P :)
2012. jún. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miutan lejar a tuzeles probald meg hivogatni,akkor nagyobb az eselyed hogy hazamegy
2012. jún. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekünk kinti kandúr cicánk 2 hétig is távol lehet, tüzelési időszakban pláne. Biztos, hogy vemhesen kapod vissza. Ha nem akarsz kölyköket ne engedd ki ilyen időszakban, de akkor nagyon nyávog vagy ivartalaníthatod. A kandúromat is fogjuk, mert nagyon féltem.
2012. jún. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A kérdezőnek: Biztos, ami biztos, azonnal plakátolj. És készülj fel a kiscicák érkezésére. :)


Nekünk 2 éve egy kijárós, gyönyörű ivartalanított kandúrunk 3 hétre eltűnt. Már meg is gyászoltuk, mert nagyon szerettük, amikor a 22. napon megjelent. Nem volt lefogyva, tiszta és ápolt volt, biztos valaki befogta (nagyon szelíd a drága) és a lakásában tartotta. Ő pedig az első adandó alkalommal hazaszökött. Azóta szobacicaként tartjuk, mert félünk, hogy legközelebb nem lesz olyan szerencséje, hogy macskaszerető emberek fogják meg.


Másodiknak: Ahogy Terry Pratchett is írja Az igazi macskában, ha kijárós macskád van, érdemes kérdezősködni a szomszédságban, nincs-e nekik egy a tiédhez feltűnően hasonló macskájuk. A macska igen okos állat, hamar rájöhet, hogy több gazdától több finomságot kap.

2012. jún. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azért aggódom, mert ő egy elég egyedi eset. Egy bolt raktárában született 2 tesójával ahol aztán őket befogták, de az én cicámat csak 4 hónaposan sikerült és addig folyamatosan próbálták elkapni, ezért nem bízik az emberekben. Rajtam kívül mástól ételt se fogad el ezért nem hiszem valaki befogadta volna, mert nem menne oda senkihez. Eddig kizárólag lakásban volt emiatt. Lehet hülyeség de attól félek elcsatangolt a fiú macsekokkal és nem talál haza hiszen sose volt kint. Nem bánnám én már ha hasasan jönne is haza, csak jöjjön...
2012. jún. 11. 22:18
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, a macsek végül hazajött egy hetet volt távol, a szomszédok becsukták a lépcsőház ajtaját mikor meglátták bent van így könnyen el tudtam kapni. kicsit lefogyott de semmi komoly.
2012. jún. 12. 15:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy egészségesen megkerült.
2012. jún. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!