Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Letezik, hogy egy hazban,...

Letezik, hogy egy hazban, ahol hemzsegtek a bolhak, beraknak egy macskat egy hetre és eltunik az osszes bolha?

Figyelt kérdés
Valahogy nem tudom elhinni, ebben a hazban toltottunk egy hetet, ujonnan vettuk ki alberletbe. Elottunk tartottak macskat. Szetcsipkedtek minket es kikoltoztunk. Most vissza mennenk, azt allitja a tulaj, hogy betett a hazba egy macskat és osszeszedte azt a sok bolhat.... Rajtam kb 100 csipes volt. Lehetseges ez? azota masok toltottek nehany napot ott, azt allitjak nincs egy db sem.

2012. jún. 12. 13:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
Igen lehetséges! :) csináljatok próbanapot!
2012. jún. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Komolyan lehetseges? Mind a macsekba maszott??? Az a gond, hogy probanapot nem tudunk tartani, egy egy evessel koltoznenk, de felek. Ez az eset meg decemberben tortent, allitolag tiszta a haz, nincs bolha mar... De ha odakoltozunk megint es kiderul, hogy megis vannak hulyet kapok, az biztos! Raadasul egy éves a kislanyunk, egesz nap lennt maszik... Nem tudom..
2012. jún. 12. 14:15
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem!! Lehet venni rá permetszert.Nem drága és csak egyszer kell lefujni vele a falat meg a padlót.
2012. jún. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%
Igen lehetséges hisz a macska számukra"táplálék"(remélem utána bolhátlanították a cicát) Ami viszont eszembe jutott,hogy a bolhát elszórják a petéiket!Mélyedésekbe,szőnyegbe..stb.Azokat biztosan nem szedte fel a cica.Amit tehetne a ház tulajdonosa az az,hogy hív rovar írtókat és ezzel biztosan kilehet küszöbölni a bolha dolgot.Amíg ezt nem teszi meg én nem mennék oda.
2012. jún. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Utana kitakaritottak, felporszivoztak. De tobbszor is aludtak ott ismerosok es azt mondtak nem volt csipes rajtuk. Akkor elojottek volna mar, nem?
2012. jún. 12. 14:38
 6/12 A kérdező kommentje:
Az egesz nap foldon maszo kislanyom miatt a vegyszerektol tartok.
2012. jún. 12. 14:42
 7/12 anonim ***** válasza:
Ja, most olvasom csak nem kell macska! Ha a gyerek a földön mászik, akkor nem kell macska, hisz a gyerekbe mennek a bolhák és akkor nem lesz majd több bolha.
2012. jún. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A macskába másztak a bolhák ?! Szegény cica :(

Amúgy pedig a petéket nem nem hiszem hogy mindet fel tudták volna szedni és akár pár petéből is igen gyorsan lesz megint tele lesz a lakás bolhával.Tudom remélni hogyha következőleg előjönnek nem egy macskával szedetik fel őket! Életemben nem hallottam ilyet... Az lenne a legjobb ha a tulajt zárnátok be jó időre had tudja meg milyen mikor rámászik az összes bolha.;)

2012. jún. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Megerdemelne a tulaj, az biztos. Nem kivanom senkinek, az egy het alatt vagy 200 csipesem volt. Hala istennek a babamat beken hagytak valamiert.... Egyebkent indiai az illeto, de meg mindig nem tudom... Esetleg van valamilyen szer, mint a kullancs riaszto, hogyha megis elobujnanak a visszakoltozesig kibirjuk valahogy? Minden eshetosegre fell kell keszulni :)
2012. jún. 12. 18:43
 10/12 anonim ***** válasza:
Tudtommal a bolhapetéket nem lehet kiporszívózni a szőnyegből... Én biztosan nem költöznék be! :) Mondjuk a bolha az utcán is rád ugorhat..
2012. jún. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!