Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy csepp érzelem se szorult...

Egy csepp érzelem se szorult az emberekbe? (lent bővebben)

Figyelt kérdés

Ma olvbastam egy ujságban a következőket:

Sz.Bálint(17)és 18 éves unokatestvére felvette, ahogy kölyök macskákat vertek agyon vascsővel, késsel szurták ki a szemüket, az egyik szerencsétlen kis állatnak pedig levágták a fejét. Egy cicát megnyúztak,és levágták a fejét.

ÉS NEM TUDOM MIÉRT, DE EZEK A ROHADÉKOK MÉG BÖRTÖNBE SE LETTEK ZÁRVA


2009. júl. 3. 20:55
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
100%
Beteg ez a mai világ ugyanezt elkéne játszani a kínzókkal mint az áldozatokkal
2009. júl. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Halottam róla én is. Igazából itt a nevelés a lényeg, csak a mai szülők nem foglalkoznak a gyerekükkel. Itt is az kellene, hogy az állatkínzást -úgy mint Amerikában- szigorúan büntessék. Az embernél nagyobb állat nincs a földön.
2009. júl. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem ez az egyetlen eset.

Összeszorul a szivem,nekem most itt a szobàba van kis kartonba hàrom darab 1 hetes kiscica.

A macskànk a tàroloba ellett(panel épület)

de inkàbb felhoztam öket a lakàsba,mintsem bàrki bàntani merészelné.

2009. júl. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
2009. júl. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Így van, igazuk van az előttem szólóknak.

Amilyen a gyerek, olyan a szülő is.

Az emberekbe valamikor benne van,de általában mindig ez a bántási , bosszú vágy.Ilyenkor a legkönnyebb a tőlünk gyengébbet bántalmazni.

:SS

Borzalmas :'(

2009. júl. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

szerintem még nem az is az a megdöbbentő hogy nem kerültek börtönbe, hanem csak egy ejnyebejnyét kaptak...

olvastam az újságban, azért nem kaptak börtönbüntetést mert, hogy még megjavulhatnak, meg hogy fiatalok, meg szegények..., és el lettek tiltva a számítógépes játékoktól és most pszichológusokhoz járnak..., kemény büntetés... kis r.hadékok, ezt az élet még csúnyán visszafizeti nekik...

2009. júl. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Én mind a kettötökel egyet értek.Erröl már párszor kifejtettem a véleményem és mindig lepontoznak.ezek az embereknek nevezett izék roszabbak mint az állatok
2009. júl. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez borzalmas én 13 vagyok és eszem ágába sincs ilyet csinálni.Miért?Mert anyukámék nem úgy neveltek,egyébként szerintem azokat a gyerekeket verték otthon és Ők pedig így az állatokat verték meg :S És ezért a szülőket ütném agyon,de a gyereket is hogy akármilyen nevelést kapok annyi szorulhatott volna belé,hogy Ő is élőlény és nem valami váza amit lehet ölni egyszerűen borzalmas nem merek belegondolni,hogy mi lesz magyarországon ah felnövök,hogy egyálltalán kimerjek-e majd menni az utcára na én ezért költözök ki külföldre ,mert nem vagyok kíváncsi erre a világra itt ahol állatokat kínoznak és megússzák,mert tudják,hogy az állam úgyse fog csinálni semmit és ezért kínozzák.Ilyenkor ugyanezt megkénne csinálni azokkal akik kínozták azokat a szegény cicusokat és felvenni,na akkor mivan?H_oppá kíívnáncsi lennék milenne akkor.Ennyit ér magyarország,hogy össze-vissza kínozzák az állatokat ja ésa gyerekek már 14 évesen mennek discoba ahol fene tudja mit csinálnak velük meg a sok pedofil alig merek kimenni kisvárosba vagyok és azt látom ahogy jövök be a házba,hogy a kapu előtt egy részeg alkoholista fekszik és nyúzza az állatot vagy pedoflkodik a gyerekekkl és én ezért is költözzök külföldre,hogy majd a gyerekemnek ne így kelljen felnönie ,mert egyszerűen borzalams azt látni suliból hazafele vagy a játszótérren egy macskát kibelezve vagy egy kutyát ,mert bizony ma is ez volt egy macska az út szélén teljesen kibelezve és akkor ezt nézzem végig és én intézkedjek?Meg amikor egy sánta macskába belerugott ma egy 9 éves gyerek és én odamentem szóltam neki azt még az anyja csesz le engem azt a szegény macskának is én hívtam ki az állatorvost,de az állatorvos kedves volt és csak a benzint pénzt kérte el.De a lényeg,hogy egyszerűen borzalmas időben élünk ahol kínozzák az állatokat és nem tesz a törvény semmit,de az a lényeg,hogy Ők boldogan élnek amit mi fizetünk rezsit meg ilyenek.És az is borzalmas,hogy egy 13 éves gyereknek ilyenekkel kell foglalkoznia.
2009. júl. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
21.15 vagyok. mikor elkezdtem a választ még csak két válaszolo volt,de félbe kellett hagynom az irást .most láttam hogy már mennyien vagyunk.tökéletessen igazatok van abban amit irtatok
2009. júl. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Egy csomó ember nem normális. (lenne még megjegyzésem, de letiltanának) Az én cicámat lelőtték az udvarunk mellett (szerencsére túlélte) Ez már azér durva, hogy nem zárták börtönbe őket.
2009. júl. 3. 21:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!