Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ezt miért csinálja? Mi a baja...

Ezt miért csinálja? Mi a baja vele?

Figyelt kérdés
Már volt 3 kiscicám (orvos látja őket, egészségesek, jól tápláltak)mikor befogadtunk egy 4.-et. Ő hiyztis, akaratos és egyenesen imád engem. Nem bír elszakadni tőlem. A többi is jön dörgölőzni. Csak az a baj, hogy van egy nála kisebb lány, aki szintén nagyon szeret. A fiú pedig ezt nem bírja és állandóan kergeti, bántja. Persze kajánál a lány az akaratosabb és ha hideg van megférnek egymás mellett. Csak ha ott vagyok akkor van ez. A műsik cicám aki már "nagyfiú"(1 éves)ha meghallja a vinnyogást rohan és kisegíti a csávából a kiscsajt. De én már nem bírom tovább. Félek, hogy a hisztiske elkergeti a kislányt és már idegesít, hogy nem engedi a közelembe. Ha meg odamegyek a lányhoz megsértődik és ő is jön. A lány is fúj most már rá ha a közelében van. :(( Mit lehet tenni?

2012. jún. 12. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy házba 3-nál több macskát nem ajánlatos tartani. Ha nem ivartalanítottak, akkor a területért is veszekedhetnek. Mindenkinek legyen külön tálja! Szerintem várj egy kicsit, hisz meg kell szokniuk egymást, ha idővel sem javul, ne tartsd meg a negyediket.
2012. jún. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
3 nem a házban van és a 4-ből 3 már ivartalanítva van. A 4.-et majd később fogjuk. Mindegyiknek külön tálja van.
2012. jún. 16. 18:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem adj neki egy kis időt, hátha megbarátkoznak. Az iv.tal. szerintem segíteni fog.
2012. jún. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!