Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az gáz hogy a cicám már több...

Az gáz hogy a cicám már több mint 1 éves és még sohasem szült kiscicákat?

Figyelt kérdés
A környéken van azért pár cica, szóval ha tüzelt akkor biztosan hallhatta hím cica..
2012. jún. 12. 19:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem. 1 éves kora előtt nem is kellene szülni egyik macskának sem. Bár már ivarérett még nagyon kicsik. Szeretnéd, hogy vemhes legyen? Mert ha nem, még van idő elvinni ivartalanítani. Láttam már nőstényt kandúrok elől menekülni, nem egy boldog látvány volt!

Az is lehet, hogy vemhes, csak te nem látod.

2012. jún. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem baj,,sőt még korai neki szülni. Én cicámat 2 évesen hagytam ,hogy szüljön most 11 éves most meg már nem hagyom nagyon féltem őt.
2012. jún. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
az gáz, hogy már egy éves és még mindíg nincs ivartalanítva
2012. jún. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz, sőt, bőven itt az ideje, hogy ivartalanítsd!
2012. jún. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
csak érteném miért szól bele minden kérdésnél az ember hogy ivartalanítani kell a macskát.. :D a végén még kihalnak xD
2012. jún. 12. 20:10
 6/14 A kérdező kommentje:
ha midnen macskát ivartalanítani akartok akinek van rá pénze akkor az ott kihalásban van... :D a többi amelyik meg nem lesz ivartalanítva hanme szaporodik annak valószínűleg szegény gazdája van avgy nincs is vagyis ebből következik hogy a macska nem egészséges és nem is fog egészséges cicákat szülni.. ebből következik hogy az egészséges cicáknak annyi lesz az egészségtelenek meg szaporodnak... wáh..
2012. jún. 12. 20:12
 7/14 A kérdező kommentje:
természetesen saját vélemény bocs ha valakinek megsértem a hatalmas elveit. ^^
2012. jún. 12. 20:13
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
ha ma hatszor annyi macskát ivartalanítanának mint amennyit valójában ivartalanítanak,akkor is elég macska maradna. Emiatt ne aggódj. Tudod, egy hete fizettem 1 hónapra 10 macska és 4 kutya 1 havi kajáját a menhelyen. Azért vannak ott, mert te és a hozzád hasonlók nem képesek ivartalanítani. (és nem 10 van ott, hanem több száz)
2012. jún. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Vicuska87 ***** válasza:

Nem számít!

Ellesd nyugodtan egy évbe akár háromszor is, és akkor a te macskád majd abba pusztul bele.

2012. jún. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
"ha tüzelt akkor biztosan hallhatta hím cica.." Ez mekkora ökörség! Milyen hangosan "tüzel" a nőstényed? És még annyit: az állat nem "szül", hanem "fial", "ellik" stb. Még "szerencse", hogy vannak ilyen előre gondolkodók, mint Te, aki ivarosan hagyja a macskáját, így mindig lesz kóbor macska utánpótlás :((
2012. jún. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!