Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Honnan tudhatom meg h felelose...

Honnan tudhatom meg h felelosegteljesen el tudok e latni egy macskat panellakásban?

Figyelt kérdés

Nincs valami teszt erre? :D


27/N


2012. jún. 12. 23:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Szereted a cicákat?Ha beteg akkor mit csinálnál?Ivartalanításról mi a véleményed?Havonta mennyi pénzt tudsz az ellátására szánni?Ha gyereket szeretnél és teherbe esel akkor mit csinálnál a cicával?
2012. jún. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

en inkabb olyanokert aggodok, hogy nem fogok tudni reggel felkellni megetetni, vagy nem tudom raszoktatni a kaparofara es szetszedi a lakast, bar mondjuk van az a soft claws, ez se tudom mennyire kinzas: [link]

vagy nem is tudom meg soha nem volt macskam, de persze h szeretem oket, ezert szeretnek egy sajatot, logikus h ivartalanitva lenne, nekem ne vernyalkoljon vagy jelolgessen, es legyen bujosabb, nyugisabb, meg kolykok se kellenek! annak a toxiizének utánanéztem es hat na lehetetlenseg elkapni, egyebkent is, ha macskat tartok mar a terhesseg elott nem lesz ram hatassal ez az ize, ezt olvastam legalabbis, es meg nekem van par evem gyerek elott, mondjuk, ugy majdnem 10, mert hat ugye egy baba nagyobb feleloseg, mint egy kiscica! :)

2012. jún. 13. 14:54
 3/7 A kérdező kommentje:
ami meg lemaradt, van sajat lakasom, es ott teljesen egyedul elek, es persze h orvoshoz mennek vele betegen, ez nem is kerdes!
2012. jún. 13. 14:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Reggel nem fontos korán felkelni az etetéshez.Hétvégén van,amikor csak 9-kor kap enni.A kaparófára is egyszerűen rá lehet szoktatni.Az én macsekom egy 8 hónapos kandúr,nagyon rossz,de nem szedi szét a lakást.Ha van kaparófája,és játékai,akkor azokon vezeti le az energiáját.
2012. jún. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én se kelek hajnalba,hogy megetessen őket :) Non-stop elöttük van a száraztáp és kiegészítésként kapnak nyers húst vagy konzervet.

Ha az ágyadba mehet(márpedig ott fog kikötni)akkor úgyis felébreszt ha kell neki valami(simogatás,szeretet,játék)

Az rendben van,hogy nem akarsz gyereket évig,de kalkulálj - évvel a cicát illetően.A legfontosabb,hogy most a cicát társként fogadod magadhoz és ennek egy életre kell szólnia.Szóval ha jön egy pasi akinek nem kell a macska vagy akármi akkor te nem a macskát rakod ki hanem a pasit.Szerintem kezd el olvasni az állattartásról és hidd el,hogy érezni fogod azt,hogyha minden örömmel és szomorúsággal,kiadással vállalni tudod egy életre a macskatartást.

2012. jún. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem tíz hónapos cicám van. Esze ágában sincs szétszedni a lakást, bár a fotelekkel próbálkozik. Kaparófa, játékok, sok szeretet és türelem. És nem kell reggel felkelni, meg fogja várni, amíg felébredsz, nem lesz semmi baja. Vagy felébreszt.


Egyébként az enyém is rosszalkodik, de a kamaszok már csak ilyenek. Mindenesetre nagyon élvezem, éppen most szeretnék neki beszerezni egy játszótársat.

40/F

2012. jún. 15. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok, csak elfelejtettem írni, hogy a soft claws használatát büntetném. Aki macskát tart, az vegye tudomásul, hogy karma is van.
2012. jún. 15. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!