Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Scottish Fold cica milyen...

Scottish Fold cica milyen árban van itthon?

Figyelt kérdés
nem kell törzskönyvezett, meg ilyenolyan drága helyről :) mi a normális ára itthon? és mennyi a legkevesebb amiért megkaphatom?

2012. jún. 13. 02:31
 1/5 Vicuska87 ***** válasza:

Törzskönyv nélkül nem kapsz ilyen cicát biztos!

Szaporítónál ilyen macska nem fordul elő.


Fogadj örökbe házi cicát!

2012. jún. 13. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
de sajnos van szaporitonal is, altalaban torzskonyvvel 60-80ezer, en szaporitotol nem vennem meg, (nezz utana miert), de ott sincs 30ezer alatt!!
2012. jún. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Antispecista ***** válasza:
0%
Macskat, ahogy barmilyen mas allatot, nem venni kell, hanem orokbe fogadni menhelyrol, utcarol! Az allatok nem arucikkek!
2012. aug. 15. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
másodiknak köszönöm szépen, utolsónak meg nem voltam kíváncsi a véleményére :)
2012. dec. 7. 21:49
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is úgy tudom, hogy 60 ezer körül van egy ilyen cica, és mindenképpen megbízható tenyésztőtől érdemes venni. Nekem is nagyon tetszenek az ilyen cicák, majd később én is szeretnék egyet, csak sajnos nagyon drága, és Magyarországon nincs is túl sok tenyésztő, aki a skót lógófülűvel foglalkozik.

Náluk szoktak lenni kiscicák, de gondolom többnyire nyáron:

[link]

2012. dec. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!