Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy tudnam oket osszebaratkoz...

Hogy tudnam oket osszebaratkoztatni?

Figyelt kérdés

Van egy 12 eves nosteny cicam. A napokban talaltam az utcan egy kb 4 hetes valoszinuleg him kiscicat es hazavittem. Mikor bemutattam oket egymasnak a nagy lefagyott es latszott rajta h nem tetszik neki a kicsi pedi fujt, es a talakozas utan is percekig remegett. A nagy cica azota be sem jon a szobamba pedig az elott szinte mindig ott volt.

Jolenne ha megszoknak egymast mivel megszeretnem tartani a kicsit.



2012. jún. 14. 23:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Fokozatosan ismerkedjenek.Fontos,hogy ne hanyagold el a nagy cicát,ugyanannyit foglalkozz vele mint eddig is.Kell pár nap akár pár hét mire megszokja a 12 éves cica az új családtagot.
2012. jún. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fontos, hogy erőszakkal ne tedd őket egymás közelébe.

Etetésnél próbáld mindkettőt egy helységbe hívni és mondjuk 2 méterre egymástól etetni. és ezt minden nap közelebb, általában ezt hamar megszokják (mármint az egmás mellett evést).

Az is fontos, hogy ne törődj többet a kicsivel mint a naggyal! Ha már egy helységben lesznek akkor felváltva simogasd őket, hogy lássák, hogy a másikkal is ugyanúgy bánsz.

De egyébként az összeszoktatás nem könnyű, sok sikert!

2012. jún. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a tippeket, kiprobalom :)
2012. jún. 15. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!