Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A Cicám 2 napja sántít....

A Cicám 2 napja sántít. Meddig várjak mielőtt állatorvoshoz viszem?

Figyelt kérdés

Nemtudom hogy mitől, nem léptünk a lábára, semmi ilyesmi nem történt! Lehet hogy idővel magától helyrejön? És ha igen, meddig várjak mielőtt állatorvoshoz viszem??

És ha mégi állatorvoshoz kell vinni, körülbelül mennyibe fog ez kerülni?


2009. júl. 5. 00:58
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem tanácsos lenne minél előbb elvinni, mert így csak szenved szegény. Mi cicát még nem vittünk, egyszer a kutyánkat kellett betegség miatt vinni, akkor 4000 valamennyi volt, gyógyszer nélkül asszem.
2009. júl. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt már megnézted, hogy nincs-e valami seb, sérülés a talpán vagy a lábán? Szerintem is holnap vidd el állatorvoshoz. Te is elmész orvoshoz, ha valami bajod van függetlenül attól, hogy mennyibe kerül a gyógyszer!
2009. júl. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minnél hamarabb, mert a rándulásra, ficamra is kell kapnia valamit. Nálunk az állatorvos házhoz jön és 3001 Ft-t kér oltással.
2009. júl. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Felhívtam egy állatorvost, aki azt mondta, hogy Ficammal nemtud mit csinálni, helyrejön magától.. akkor msot mégis mitcsináljak?
2009. júl. 5. 22:13
 5/10 A kérdező kommentje:
és köszönöm az eddigi válaszokat
2009. júl. 5. 22:14
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne várj, hívd ki a dokit!
2009. júl. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én sem tudtam egyszer, hogy mit tegyek. Több mint 12 órát vártam és ezalatt az idö alatt annyira rosszabodott a helyzet, hogy egy "egyszerü" rutin vissza helyezés helyett mütét lett a vége. Vidd el dokohoz hameg nem történt vele semmi komoly legalább megnyugszol.
2009. júl. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Semeddig. Azonnal vidd dokihoz!
2009. júl. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
végül mégsemm vidtem, mert a doki is azt mondta hogy felesleges, és helyrejött neki, már csak néha sántít akkor semm tudom mitől... egyszer rohangál utána meg sántikál megint :) na mind1 a léyneg hogy javult! és köszi a válaszokat!
2009. júl. 22. 15:37
 10/10 A kérdező kommentje:
vidtem XD -vittem
2009. júl. 22. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!