Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Találtam egy kiscicát, de...

Találtam egy kiscicát, de annyira nem értek hozzájuk, mit csináljak?

Figyelt kérdés
A padlásunkon volt egy macsek aki ott szülte meg a kölykeit, és most egy cica itt maradt, és napok óta nyávog. SIkerült párizsivel kicsalogatnom, és kiszednem, elég vékonyka, nagyon meg van ijedve, és a szeme sem túl szép (csipás, meg az orra is...) Különben aranyos. Mit kellene csinálnom vele?
2012. jún. 16. 13:05
1 2
 1/13 anonim válasza:
Gondozd és játsz vele. Időbe kerül de megszeret téged. Menhelyre meg semmiképp ne vidd.
2012. jún. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
hát úgy értettem, hogy perpillanat mit csináljak vele? :D Nem akarom menhelyre vinni, de hogy gondozzam? Mit kell csinálnom vele?
2012. jún. 16. 13:09
 3/13 A kérdező kommentje:
pl. "zárjam be" a lakásba, vagy tegyem ki az udvarra, hadd szaladgáljon? Bár az előbb is elég kis majom volt, odament a kerítéshez, a két szomszéd kutya meg nekirontott...
2012. jún. 16. 13:11
 4/13 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2012. jún. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
A Kiscicák még elég játékosak de ha lefárasztod keres magának egy kényelmes helyet és ott alszik :)
2012. jún. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Hát pontosan nem tudom mennyi idős, de nagyon félős szegény :/

El kellene vinnem állatorvoshoz vagy valami?

(Pár hetes lehet, azt hiszem)

2012. jún. 16. 13:24
 7/13 anonim ***** válasza:

Adj neki kecsketejet ha tudsz szerezni de ami még jó lenne az a cica tápszer . Állat felszerelés üzletben vagy dokinál lehet kapni . Ha már eszi a szilárd kajcsit akkor lehet adni neki tápot kifejezetten kölyöknek valót.

Ha még pici nagyon akkor fontos lenne hogy miután megetetted simogasd a pociját hogy tudjon üríteni.

azthiszem 2-3 óránként kell őket etetni.

A szemével azt tudom mondani hogy kamillás teával vagy borvízzel tisztogasd.

Fontos lenni elvinni dokihoz is aki majd ellát jó tanácsokkal és oltást, féregtelenítést is elvégzi.:)

Szerintem ha meg lehet oldani tartsd benn a házban csinálj neki egy vackot ahol elbújhat a világ elől és biztonságban érzi magát!

Simogasd sokat és szeresd:)

2012. jún. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

köszi a segítséget! Majd csak hétfőn tudom elvinni dokihoz, az hiszem hétvégén nem nagyon van...

benn tartást sajnos nem tudom megoldani, mert még a szüleimmel lakok, és ők nem engednek állatot a házba.. :/

2012. jún. 16. 13:52
 9/13 anonim ***** válasza:

jó lesz a macskának kint is csak amíg kicsi, próbálj meg sokat játszani vele

az állatorvost kérdezd meg, hogy adhatsz-e neki tejet

egyébként meg májat, husit adj neki

2012. jún. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ja és azt elfelejtettem, hogy kint csinálj neki egy kis bebújós helyet (akár egy doboz is jó kibélelve valami régi textíliával) ahol tud aludni
2012. jún. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!