Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért szeretik a macskák a halat?

Miért szeretik a macskák a halat?

Figyelt kérdés
A hal a macskák számára (életmódjuk miatt) nem természetes táplálék. Így egy átlagos cica életében nemigen találkozik hallal, ha csak nem mi etetjük vele. Akkor viszont majd' megveszik érte....

2012. jún. 16. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:
mert finom?
2012. jún. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Vicuska87 ***** válasza:
Az enyém utálja, már a szagát is!
2012. jún. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A férjem pecás. gyakran meséli, hogy cicák sündörögnek körültötte és várják a kishalat.szájukba kapják arrébb szaladnak és pillanatok alatt megeszik.aztán várják a következőt:))

nekünk is van 4 cicánk, de csak egyik eszi meg a halat.az is csak főzve, de viszont úgy imádja.

a másikak nézegetni szeretik, pl , ha a kádban úsznak, a kád széléről akarnak pecázni:)

2012. jún. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Van török úszómacska is,de én láttam már nálunk a bányatónál macsekot, amelyik kikapta"kézzel" a halat a vízből.
2012. jún. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem torok angoram van(amit az elozok kozul emlitettek) es nem szereti a halat.Megszaglassza,de nem eszi meg
2012. jún. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

ez hülye kérdés..

Te mér szereted a húst?.... -.-"

2012. jún. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekünk volt olyan macskánk aki élt halt a krumplihéjért előbbre tartotta a húsnál! Ez is akkor egy érdekes dolog! Mert hiába is egyformák,attól még ő nekik is van egyéniségük!
2012. jún. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nekem meg volt egy, amelyik a főtt céklát imádta. persze még az ecetezés előtt. a héját is megette, ahogy pucoltam:)

a másik meg a csemege kukoricát. fölment az asztalra és rágcsálta a csutkát, így jöttünk rá. aztán már adtunk is neki, persze a tányérjában:)

azt leszögezhetjük, mindenyik cinyó egy egyéniség.

2012. jún. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!