Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám rühatkás, hogyan...

A macskám rühatkás, hogyan tudom belőle kiirtani?

Figyelt kérdés
A macskám elkapta a szőrtüsző-atkát és folyamatosan hullik a szőre, mindenhol otthagy szőrcsomókat ahova lefekszik. Úgy kezdtünk gyanakodni a rühatkára, hogy nem is fáj neki, hogy tépkedi magából a szőrt. Mit lehet a szőrtüsző-atka ellen tenni? Hogyan irtsam ki a macskámból? A válaszokat előre is nagyon köszönöm!

#gyógyszer #rühatka #más néven szőrtüsző atka #milyen krémek #porok segítségével irtsam ki #veszélyes-e emberre az rühatka
2012. jún. 16. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezekre az Advantage vagy a Frontline biztosan jó. Az én macskámnak Advantage van, ebből 1300 ft körül van egy ampulla az egészet rá kell csepegtetni a nyakára és nagyon jó. De a biztonság kedvéért kérdezd meg a kisállatboltban vagy állatorvostól is.
2012. jún. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Nem tudom, hogy megvegyük-e, mert van taktik oldatunk is. De hogy az jó-e rá...
2012. jún. 16. 18:50
 3/5 anonim ***** válasza:

neostomozán ampulla, amit fürdetővízben kell feloldani és megmosni a cicust.ha tiltakozik, akkor is. kétemberes meló, de megéri.

állatgyógyszereket áruló patikákban kapható.

2012. jún. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!:) Holnap macskafürdetés.
2012. jún. 16. 19:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a kutyám kapott tactic-ot ugyanerre. az állatorvos azt mondta, megelőzésképpen fürdessem meg egyszer a másik kutyát is benne, viszont a macskámat még véletlenül se mert számára a tactic mérgező!!!!!
2012. jún. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!