Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Segítség. Mit csináljak a...

Black.death07 kérdése:

Segítség. Mit csináljak a macskámmal ha napszurást kapott?

Figyelt kérdés
A macskám napszurást kapott. Szédül nagyon, és szinte járni sem tud! Járas közben mindig összeesik.. :S :( Még nagyon fiatal, segitség!!!!

2012. jún. 18. 11:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ORVOS! ÜGYELET!! Azonnal.
2012. jún. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
jaja :/ majd írd le mi lett vele :)
2012. jún. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Feltétlenül hűteni kell, csavard egy vizes törölközőbe és a fejét mosogasd hideg vízzel! Természetesen, ha nem javul, orvos!! Egyébként miért gondolod, hogy napszúrás? Mérgezés nem lehet?
2012. jún. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mérgezés semmiképpen sem, mert még nagyon kicsi és eddig csak tejet adtunk neki. Más mérgezést meg nem hiszem hogy kaphatott. Most egy kicsit jobban van, hűvös szobába vittem, és hideg vízzel locsoltam a fejét.Most éppen alszik. Köszönöm az eddigi segítséget.
2012. jún. 18. 12:06
 5/14 anonim ***** válasza:
Én vinném orvoshoz hisz nem tudhatod mi a baja.Mérgezést szobanövénytől is kaphat ha megrágja.
2012. jún. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

miért nem viszed el orvoshoz?? Miért engeded hogy hőségbe elmászkáljon otthonról??

Nem napszúrást kapott hanem hőgutát,ha már eszméletlen lesz valószínű menthetetlen..Ilyenkor első hogy megméred a lázát és utána irány orvos! Hogy lehetsz ilyen felelőtlen??

2012. jún. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nagyon bírom az ilyeneket...

Valami komoly baja lehet az állatnak, és mindenki írja, hogy vigye orvoshoz, erre hogy jaj már jobban is van, semmi baja. Hirtelen szuperül lett.

(és nem olyan bajokra írjuk, hogy irány orvos, amihez nem feltéltenül szükséges)

2012. jún. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
és majd bánhatod, nem jobb inkább biztosra menni? és esetleg meg előzni?
2012. jún. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
AZÉRT IRTAM HOGY JOBBAN VAN, mert a második kommentlő irta hogy majd értesitsen h mi lett vele.. én meg irtam h jobban vamm.. "jajj" nélkül.. -.- és azért reméltem h nem kell orvosta szükség mert nincs állatorsos ebbe a ki*aszott faluba. am is nem felelősségre vonást kértem ba**dki. ;)
2012. jún. 19. 15:14
 10/14 anonim ***** válasza:

Bakker én is falun lakom!!!

És ha abba nincs is, de a szomszéd faluba, városba van!

2012. jún. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!