Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kivigyem a cicámat pórázon az...

Kivigyem a cicámat pórázon az udvarra bóklászni?

Figyelt kérdés

Kertes házban lakunk, de a Maine Coon cicámat nem tudom kivigyem e. Gondoltam, hogy hámmal és pórázzal kiviszem.

De mi lesz ha utána ott fog nyávogni az ajtóba és mindig ki akar menni.Szegény most mindig az ablakba ül, szerintem szeretne kimenni. Sajnálom szegényt, de külön részt elkeriteni neki nem tudok, póráz nélkül meg nem merem kiengedni. Egy cicámat már elütött egy autó.


2009. júl. 5. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia. szerintem nyugodtan vidd ki pórázon. Mi emeletes házban laktunk, így a macskának semmi esélye sem volt arra, hogy a szabadban sétáljon. Perzsa macska volt, így nem is mertük volna csak úgy levinni, úgyh mi is hámmal és pórázzal vittük le. De nem volt gond soha, ha nem tudtuk kivinni, az is elég volt neki, ha kicsit játszottál vele a lakásban.
2009. júl. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
Póráz nélkül is kimehet, pláne ha a kutya is szabadon jár, legalább fut egyet s jobban fog emészteni/aludni.
2009. júl. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Szia!Szerintem is kiviheted nyugodtan!Én most szoktatom kintre a cicámat,hámmal,pórázon viszem ki a kertbe.Sajnos én nem merem elengedni,(holott neki biztos jobb lenne póráz nélkül)Annyira kis bolondos,hogy féltem.Sok az autó,az utcában,és a szomszéd kutya is elég vad!Az én cicumnak,meg nincs félelemérzete!
2009. júl. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Ha ivartalanítva van, akkor nyugodtan kiengedheted.
2009. júl. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%
neee semmi képpen macskát nem lehet és nem is érdemes pórázra tenni nem szereti hamar megfulladnak tőle csak egy kis rántás aztán annyi nehogy rakj rá pórázt
2009. júl. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy macska az nem kutya!! Nugodtan kiengedheted póráz nélkül is. Ha elmegy akkor is vissza fog jönni, csak megismeri a környéket! Semmi baja nem lesz,a pórázban rosszul érezné magát amikor látná hogy más cicák szabadon járnak.
2009. júl. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia


A cicót hámmal kiviheted,fontos, hogy hámmal és ne pórázzal, de először félni fog. Nem ismeri a terepet és ott fog ülni melletted. Ha elengeded, visszajöhet, de lehet, hogy egy kutya vagy autó áldozata lehet, vagy csak valakinek megtetszik és elvisz magával

2009. nov. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!