Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megbízható állatorvost keresek...

Megbízható állatorvost keresek Budapesten a cicámnak! Tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Elsősorban a XI. kerület játszik, ezen kívül bármi, ami jól megoldható tömegközlekedéssel. Az sem baj, ha nem aranyár..
2012. jún. 18. 13:05
 1/7 A kérdező kommentje:
Első oltásra kéne, de szeretném ha nem minden miatt máshoz kéne fordulnom a kicsi cicával! Ti hol ivartalaníttattátok a cicátokat?
2012. jún. 18. 13:08
 2/7 anonim ***** válasza:
66%

A lehető legjobb hely Juhász Tamás állatkórháza. Bármilyen problémával lehet hozzájuk fordulni, az ivartalanítás nagyon rutin náluk. Éjjel-nappal rendelnek, ez is jól jöhet egyszer.

[link]

2012. jún. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát, a Juhász Tamásékról én sok rosszat hallottam... Viszont a Felicavet tényleg jó, bár nem ők a legolcsóbbak.
2012. jún. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
milyen rossz dolgokat? :(
2012. jún. 18. 21:49
 5/7 A kérdező kommentje:

és mennyire drága az a Felicavet?

első vizsgálat kombinált oltással, nagyon húzós?

2012. jún. 18. 21:50
 6/7 anonim ***** válasza:
A Felica a legdrágábbak között van, de szintén profi és megbízható. Az engem is érdekelne, hogy Juhászék mit rontottak, nekünk életet mentettek.
2012. jún. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát elvittem a juhászékhoz, de nem szívesen megyek oda újra.
2012. jún. 24. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!