Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 3 napig volt cicám a lakásban,...

Mrs.Columbo kérdése:

3 napig volt cicám a lakásban,2. nap vettem észre, hogy bolhás a cica, mert első nap még nem vakarózott. Mennyi az esélye annak, hogy fertőtlenítős felmosás után és azután, hogy kimostam mindent a bolhák ha vannak megmaradnak a lakásban?

Figyelt kérdés

2012. jún. 18. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Erre mindig van esély de folyamatos, gondos takarítással nagyban csökkentheted a lehetőséget. Sajnos az utcáról is a cipődön behozhatsz dolgokat ezért kell a szobacicusokat is figyelni bolhásodás terén, és féregteleníteni is. A legtöbb, amit tehetsz, hogy jól letörlöd a lábad, a cipőket olyan helyre rakod ahol nem fér hozzá, és kellően tisztán tartod. Na meg nem hordod szét a lakásban, amit az utcán felszedtél. De tökéletes garancia nincs, a macsekot mindig ellenőrizni kell, csak a a fertőzés esélyeit csökkentheted.
2012. jún. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. Kezeld a macskát bolhák (és kullancsok) ellen.

2. Lehet kapni spray-t, amivel be lehet fújni a lakást. Akkor tuti nem maradnak bolhák, de szerintem elég az, amit leírtál.

3. Engedd vissza a cicát a lakásba.

2012. jún. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajna a cicusnak, mennie kellett, mert utóbb kiderült édesanyám allergiás rá. :( De köszönöm szépen a megnyugtató válaszokat! :) Egyébként mi a neve a spraynek? Már, ha még találkoznék bolhával? :)
2012. jún. 19. 12:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Többféle spray van. Pl. Insecticid2000, Bio SpotiX Natural Secret Indoor. Ha beírod keresőbe, kidobja őket.

(Azért remélem a cicust kezeltétek mielőtt mennie kellett.)

2012. jún. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Természetesen. ^^.
2012. jún. 20. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!