Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ebben a melegben a ti macskáit...

Ebben a melegben a ti macskáitok sem éhesek?

Figyelt kérdés
Most adtam nekik enni és bele se szagoltak... enni meg nem ettek máshol mert egész nap bent aludtak a meleg miatt

2012. jún. 19. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
nem tudom, nincs macskám, de ilyen melegben én is jóval kevesebbet eszek, mint amúgy!
2012. jún. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az enyémek egész nap zabálnának, ordít a kicsi a kajáért
2012. jún. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
az enyémek esznek de sokkal kevesebbet mint amúgy...reggel meg sem szólaltak hogy kéne kaja csak most este ettek meg hárman egy konzervet
2012. jún. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyik macska nálam se nézett rá a kajájára, peig oda is lett neki rakva, ahol éppen kinyúlt, de később az én számból kinézte a ropit, és megette a maradék vacsimat is. Lehet, hogy éhesek, csak a lustaság ilyen dögmelegben mégnagyobb úr:)
2012. jún. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Vicuska87 ***** válasza:
Az enyém ugyanúgy eszik.
2012. jún. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az egyik kicsit kevesebbet eszik,de a masik az meg tobbet mivel kicsiket kell etessen
2012. jún. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az enyém inkább nedves eledelt eszik.Száraztápot csak keveset.
2012. jún. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az utolsóhoz csatlakozom! Az enyém napi egyszer evett alutasakost és bőven szárazat, de most napi min 2x nyávog alutasakosért a szárazat meg nem eszi. Vizet meg alig iszik, ami egy kicsit zavar, de remélem nincs baja! :)
2012. jún. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!