Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol találok ideiglenes macska...

Hol találok ideiglenes macska menhelyet Budapesten?

Figyelt kérdés

Lehet hogy nem vagyok jó szivű de szeretnék ideiglenesen beadni a 2 macskáimat a menhelyre sajnos tavaszal elvesztettem a munkahelyemet, hiába rendelkezem járadékal nem fogok tudni nyaralásom megkezdése elött és utána 2 hétig etetni a macskáimat.


1000 éve nem lakom egy fedél alatt a családjaimal viszont akikkel együtt élek egy fedél alatt nem a családtagjaim őkt nem kréhetem meg állandóan etesék a 2 macskámat. Nem a saját kérésemre lett nekem 2 macskám hanem a családtagjaim hozták maguknak amig egy fedél alatt laktam velem, viszont nem vitték magukal az elköltézésük után nem akarok állantkinzók sorába kerülni azt higyék rólam szándékosan éheztettem a macskáimat.



És még nem csak 1 gyermeket sem vállalok hanem még egy partner kapcsolatot sem vállalok magamnak amig nem lesz kialakulva a saját anyagi helyzetem.



#macska #fizetős #elhelyezés #ideiglenes #menhelyre #panzióba.
2012. jún. 20. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem nincs elegendő anyagi körülmény,hogy etesd őket.De nyaralni mész a járadékból :) hmm nekem ez eléggé ferde..A menhelyek nem állatpanziót töltenek be így nem fogadják őket ideglenesen hisz ilyenkor állandó teltház van náluk is.Panzió foglalkozik ilyennel,de az a kaján felül még plusz költség.
2012. jún. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

Öö, nem értem, nyaralásra van pénzed, de macskát etetni nincs? És miért nem kérheted meg a családodat, hogy etessék, elvégre ők vitték oda MAGUKNAK, nem? Hát akkor mondd meg nekik, hogy gondoskodjanak is róluk.

Egyébként meg ne nagyon reménykedj, hogy beveszik akárhova is a macskáidat. Mindenhol teltház van, nincs hely a menhelyeken. Maximum várólistára tudják venni.

2012. jún. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Pont attól tartók ha ezt elmondanám nekik személyesen vagy E-mail üzenetben akkár a telefonon keresztül, azt fogják tuti mondani tartsam meg a 2 macskákat.


Nekem 2 féle választásom van az életemben mivel nem állok jól anyagilag.


1. Vagy azt teszem saját anyagi hátterem kialakitásával foglalkozom még mielött elköltöznének tőlem is az utolsó egyik családtagommal közös ismeretlen-ismerős albérlőim. És a 2 macskák nem kapnak enni nem veszek még egyszer nekik majdnem 2000 Ft-ba kerülő ételt ami csupán 2 hétre elegendő. Előbb-utóbb szépen leépülnek egészségileg és elpusztulnak az éhségtől.


2. Megfelelően tartom a 2 macskákat akkor meg anyagilag nem fogok tudni rendesen fejlődni akkor sem végett ér a munkanélküliségem. Mire elköltöznem nem tudom mikor az utolsó ismeretlen-ismerős közös albérlőim, nem lesz elegendő anyagi feldezetem arra nem legyen elöbb-útobb hajléktalan.


Rendbe van tudomásul veszem adom a havi xx ősszegű pénzt a közüzemi számlák beszállása végett, és azt is hogy nincs pénzük venni számukra macska ételt a 2 kicsi gyermekük végett ezt megértem.


Viszont én meg nem vagyok hajlandó állandóan macska ételt venni saját jövőm ne alakuljon ki emiatt anyagilag, és ha emiatt merne örjöngeni az egyik-másik tőlem elköltözött hozzá tartozóm a macskákat lepaszolom illetve elajándékozom azokat. Soha többé nem veszem fel a telefont ha keresni szerenének engem még ha Karácsonyi köszöntővel is akkor sem.



Nem nagyon örültem amikor a testvérem életársa amikor nálam lakott a testvéremel együtt haza hozott nagy testű kölyök kutyát, tél végén már nem tudott nyugton maradni elérte az ivarérett korát. Pont akkor maradtam ideglenesen együtt a testvéremel egy fedél alatt életársa haza költözött jobb munkahely miatt.


És a kutyáját véletlenül sem vitta magával és meg mondtam a testvéremnek keményen nekem nincs időm arra, hogy ott legyen állandóan a kutya mellett ne unatkozon. Mivel volt munkahelyem és mellette tanfolyamra jártam, amikor nem volt tanfolyam gyakorlásal és tanulásal töltöttem el.

2012. jún. 21. 10:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindegy, hogy mit mondasz nekik, mert a bajba jutott macskának sincs hely. Az eleve felháborító, hogy egy MENHELYEN akarod panzióztatni a cicádat. Az végképp felháborító, hogy közben nyaralsz. Sajnálom a 2 macskát. Én a nyaralásról gond nélkül lemondanék, de egyik állatomról sem (még az ideiglenes gazdikeresőmről sem!) 1 napra sem.
2012. jún. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Felmegy tőled az agyvizem. Ez a sötét Balkán. Vedd tudomásul, ha nem gondoskodsz a saját állataidról, akkor megbüntetnek. Benne van az Állatvédelmi Törvényben. Ha elmarad az állatok kötelező oltása, annak utánajárnak már. Pláne, ha kínzod, éhezteted.
2012. jún. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kész..elég volt értelmezni ezt a katyvaszt..Nyaralni menj csak az segíti az anyagi jövődet ahhoz meg no comment,hogy te anyagilag nem tudsz fejlődni a jövőben a 2 macska havi 4000 Forintos kiadása miatt.Ajándékozd el a cicákat hisz akárhová is kerülnek csak jobb ember lehet nálad.
2012. jún. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem érdekel egyes mit szólnak a macskák elajándékozásáról.


1. Ősz végétől lesz végre állásom (tudom lesz is) tuti nem lesz elegendő Decembertől, az egyik ősömel lévő albérlőim szemében a havi 25.000 Ft-om amit az egyik járadékomból adok le.



2. Elfogják kérni teljes egészében a Nettó kötelező Minimálbéremet Decembertől. És nem fognak venni felvátva sem macska eledet a 2 hozzám ragadt macskáimnak.



3. És a tőlem elközözött családtagjaim sem fognak venni.



4. Hogy a fenébe tudjak felkészülni anyagilag az elköltözésük előtt a 21.130 Ft-al ne kerüljek utcára?!


Könyörgöm legkésőbb 2016. őszén szeretnék anyagilag felnőni 4 vagy 5 hónappal leszek több mint 33 éves.


Ezért Fogyatékkal élők jogainak a képviselői Szervezetéhez fordultam.


És a házi állat mentőkhöz és ha netán el mernék tőlem kérni a munkabérem teljes összegét az albérlőim, szépen el fogom szállitatni jobb kezekben kigyúrt férfiak társasában a 2 macskákat.


Nekik is jó lesz a 2 macskáknak jobb kezekbe fognak kerülni, új gazdáiknak is nagy örömük lesz végre lesz házi állatuk. Nekem is jobb lesz nem kell aggódnom arra nem tudok időben felkészülnöm a közös albérlőim elköltözésére.



Mivel túl enyhe a fogyatékosságom ezért nem is mehetek lakóotthonba.

2012. jún. 22. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!