Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Plakátokon, újságokban,...

Plakátokon, újságokban, eledeleken lévő, reklámokban szereplő macskák hogy kerülnek oda?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy van valami hirdetés ahová a gazdik viszik a macsekot, vagy épp a fotós, főnök, stb. cicusát rakják hirtelen oda? Van pár reklám meg fotó ahol nagyon aranyos cicák vannak, de olyan is amit soha nem tettem volna oda. (pl. embereknél egy 80 éves 110 kg, os "bikini modell")

Volt, hogy pont amiatt nem vettem meg egy tápot mert ronda volt rajta a macska, vagy azért vettem meg, mert annyira aranyosan nézett ki (pl. kölyöktápnál a pici Whiskas cica).


2012. jún. 20. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, ezen én is gondolkodtam már. Szerintem a fotós cicája, vagy a szeretője cicája :) a tulajé, szponzoré...

Azon akadok ki néha hogy más termékeken is micsoda ronda nők, és Uram bocsá' nem túl dekoratív gyerekek vannak, azokat honnan szedik?

2012. jún. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezért nem veszel meg egy tápot, vagy éppen megveszel, mert a macska rajta ronda, vagy szép ? xD

Hát ezen feküdtem xDD Mi van ha valaki leszedi róla a papírt és csak egy konzerv van ott?

Azt gondolod hogy amelyik macskakaján ronda macska van akkor az ízre is roszz?


Én van amikor azt se nézem mi van a konzerv papírján.


Nem biztos, hogy a főnök vagy a fotós macskája van ott az is lehet, hogy valamelyik dolgozó ismerősének van egy szép cicája és azt teszik be. A reklámokban vagy be vannak idomítva vagy pedig egyszerűen csak felveszik őket.

2012. jún. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem kimondottan azért veszek egy tápot mert aranyos rajta a macsek, de ha van 2 ugyanolyan kategóriájú kaja, és az egyiken csúnya a macska akkor a másikat veszem meg.
2012. jún. 21. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!