Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Új macskám van. És nem akar...

Új macskám van. És nem akar elő jönni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy lány brit macskát hoztunk el tegnap egy tenyésztőtöl. Be bújt a szekrény mögé. És nem jön ki onann. éjjel becsuktuk abba a szóbába, vécézett és ivott, evett is. De nem jön elő. Pedig csalogatjuk. Itt nálunk is van több macsak is de nem jön elő. Valamilyen módszerrel elő lehet csalogatni ?
2009. júl. 6. 15:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a legjobb, ha békén hagyjátok, egy idő után 'felenged' és magától előjön.
2009. júl. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

Majd megbékél, csak még furcsa neki a hely. Valami finom falattal próbáltátok? Nem lakhat a szekrény mögött, egyszer csak ki kell jönnie...

Úgy szeretnék én is egy brit cicát! Olyan szépek! :)

2009. júl. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Hagyni kell, hogy ő döntse el, mikor akar előjönni. Legyen mellette kaja, víz, alom. Ha több cicád van, akkor te is tudod, hogy nem kell erőltetni az ilyesmit. Arra figyelj, hogy a többi cica ne bánthassa,
2009. júl. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

szijja!

én tavaly találtam egy cicát....az elején ő is ilyen elbújós volt...ez természetes, mert még fél az új helytől...nem fogja 2 perc alatt megszokni. Hagyd békén. enni és inni adjál neki.

és meglátod hamar meg fogja szokni. nálam sokáig tartott,mert mikor megtaláltuk rá 2 napra mentünk a Balcsira, és oda is vittük...bár ott hamar feltalálta magát, egyszer utánunk jött a strandra:D

nyugi, nem kell aggódnod

2009. júl. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
egyik macskám sem bántja. sőőt inkább félenk tőle. akkor inkább hagyom. köszönööm a válaszokat. :)
2009. júl. 6. 15:47
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha sokáig hagyod és az sem használ, akkor még meg lehet próbálni a szallagos játékot. Az biztosan tetszeni fog neki. Az enyémeknél bevált
2009. júl. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszi :)

ma már próbáltuk azzal de nem jött elő így sem. de hagyuk még pár napot h szokja a helyet.

2009. júl. 6. 22:10
 8/9 anonim ***** válasza:

Első napokban ez természetes, az enyém úgy eltűnt a bútorok alatt órákra, hogy azt hittem, egyszerűen felszívódott.

Lassanként elő fog bújni, ne aggódj.

2009. júl. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat. :)

ma már megsimogattam ölembe vettem de még mindig nagyon fél. és vissza bújt a szekrény mögé. reméljük hamarosan feloldódik. :)

2009. júl. 10. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!