Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elítélitek azt a macskatartót,...

Elítélitek azt a macskatartót, akinek a cicái ivartalanítás nélkül ellenek bele a vakvilágba?

Figyelt kérdés
2009. júl. 6. 16:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
75%
Hát igen. Szerintem ez állatkínzás.
2009. júl. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
88%

Én is maximálisan...szegény kiscicák:(csak szenvedni jönnek világra!!

Én amugy az utcáról fogadtam be egy kiscicát...és nagyon szeretem:)sajnálnám,ha kinnt kellene élnie!Ha tehetném,az összeset megmenteném!Meg a kutyákkal is igy vok:)

2009. júl. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
0%
Nekünk két lány cicánk van, nincsenek ivartalanítva. Nincs rá 20000 forintom, hogy ivartalaníttassam őket. Nem mi akartuk őket, valaki más macskája hozta ide kölyökkorukban, viszont most már semmi pénzért nem adnám őket. Mi gondoskodunk a kölykökről, elajándékozzuk őket, vagy megtartjuk. Nagyon kevés marad életben, mert a kutyánk megöli őket, (ezért utálom a kutyát, de azt is mástól kaptuk)vagy a többi kandúr végez velük. Most összvissz egy kiscicánk maradt. Aki viszont nem törődik a kicsikkel, és hagyja őket étel meg ital nélkül kóborolni, annak nem való semmilyen állat.
2009. júl. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
0%

Mér kéne elítélni?

Téged anyád ivartalanított?

A macskáknak is joguk van szülni.

2009. júl. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
84%

Kedves utolsó!

Oké, hogy nincs mindenkinek pénze, de!

Az nem állatkínzó, aki hagyja, hogy a kutyája megölje a kismacskákat? Nem hiszem el, hogy nem tudod

1: Megnevelni a kutyát.

2009. júl. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
84%

2: Ha ez nem megy, akkor pedig elzárni őket egymástól. Nem hiszem el, hogy nem lenne megoldható.


A kérdésre: Én is elítélem őket.

2009. júl. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

A 16:25-ös vagyok. Már tettem fel egy kérdést a kutyanevelésről. És a kutyát ha nem fogadtuk volna be, el lett volna altatva.

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__276638-le-tud..

2009. júl. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!


Kedves 16:30!

Engem Anyukám azért nem ivartalanított, mert én ember vagyok. Viszont ő is szedett fogamzásgátlót, mint ahogy én is, hogy ne legyen 50 gyerekünk. Én csak ugyanazt a lehetőséget szeretném a saját állataimnak, ami nekem megvan.

2009. júl. 6. 16:37
 9/24 anonim ***** válasza:
52%
Vannak akiket elítélek, de sokat nem engedhetik meg maguknak az ivartalanítást... de ahogy észrevettem, nagyon sok ember viszi már ivartalanítani a cicáját. Sokkal többen mint 5-6 évvel ezelőtt.
2009. júl. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
33%
Sziasztok. Van olyan, hogy macskafogamzsgátló tabletta. Én évekig adtam a cicámnak és nem is lett kicsi. Ovaridnak hívják és 5éve volt 600 Ft egy levél ami sokáig elég volt. Aztán már tudtuk ivartalaníttatni.
2009. júl. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!