Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy tanítsam meg sétálni?

Hogy tanítsam meg sétálni?

Figyelt kérdés

Találtam egy kb 6-7 hetes kiscicát, már nem vad, teljesen megszokott. Viszont hámmal akarom sétáltatni. Mikor kezdjem el? Minél előbb? Van ilyen picurra való hám? (Fogalmam sincs hogy vannak ezek, még sose próbáltam)

Azt tudom, hogy ugyanúgy megtanulják, mint a kutyák, nem egyszer láttam.


2009. júl. 6. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igazából fogalmam sincs (nekem kutyám van), csak az ötlet kedvessége miatt néztem be. Sok sikert hozzá!
2009. júl. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Van állatos boltban kismacskára hám. Ez ugyanúgy megy mint a kutyáknál. Minnél előbb szoktasd a hámhoz és próbálj vele menni sétálni. Mindig csak egy keveset.
2009. júl. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én is szoktam hámmal sétáltatni. Annyi a hátránya, hogy rövid a hám és a macska nem úgy sétál mint egy kutya. A macska leül nézelődik. Nálunk imádja a macska, csak mindig az ajtónál nyávog, hogy újra menni akar, s nem mindig érünk rá. Első alkalommal, mikor rárakod, lehet hogy furcsa lesz neki. A miénk lefeküdt egyszerűen nem tudott benne járni XD irtó vicces volt :D De aztán ment neki :)
2009. júl. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Ma el is mentem hámért, de csak nagy macskára volt. Remélem találok, mert simán nyakörvvel és pórázzal nem akarom tanítani.

Akkor követem ahogy leírtad kedves utolsó, ha már neked ilyen szépen megy :)

2009. júl. 6. 21:29
 5/6 anonim ***** válasza:
A Fressnapf áruházban biztosan kapsz kicsire valót, de arra készülj fel, hogy a legtöbb macska eleinte egyszerűen kifekszik tőle, meg sem mer mozdulni. Van, amelyik cica soha nem tudja megszokni.
2009. júl. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem szoktasd a hámot egy ideig. Nem biztos, hogy megtudja tanulni, mert az egyik cicám szépen sétál, de a másik az csak lapul. de szerintem türelemmel megtaníthatod
2009. júl. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!