Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van még remény, hogy a macskám...

Van még remény, hogy a macskám a 6. nap után még vissza jön?

Figyelt kérdés

A 9. éves macskánk 30. este elment és azóta se mi se senki nem látta. Ivartalanított kislány és ilyet még soha nem csinált.Még súlyos sérülésekkel is mindig hazajött.

Már plakátoltunk, szóltunk a szomszédoknak, állatorvosoknak, sétálgattunk és hívtuk öt, de semmi. Most már kifogytam az ötletböl, és tehetetlennek érzem magam.


2009. júl. 6. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:
34%

Szia!


Valamnnyire ismerem a macskákat, mert volt már elég sok nekünk. Leírom szárazon, h mit gondolok.


Amint írtad, a macsek 9 éves. Sajnos ebben a korban előfordulhat, hogy beteg lesz. Az összes macskánk amelyik természetes módon halt meg, amelyeken látni lehetett, h valami gáz van, elmentek, mikor érezték, h lejárt az idejük. Ezzel azt akarom mondani, h általában minden macska elmegy valahová, az othonától távolabb meghalni.


Hasonlóan viselkednek, mint az elefántok. Ha érzik, h annyi, akkor elvonulnak a szokott területről.


Ez az egyik variáció.

A másik, h valami más baj érte: autó, kutya.


Ezekkel persze nem elkeseríteni akarlak, csak elmondom, h nekem ezek a tapasztalataim kb 15 éves macskatartás után.


Volt persze olyan is, h hosszabb időre valamelyik elkalandozott. Több macsekkal is előfordult (többnyire fiú macskákkal).Volt, hogy 2 hétig távol volt valamelyik, aztán előkerült magától.


Végére csak annyit, hogy ne aggódj túlságosan, mert még van remény, ilyen néha előfordul, h tovább távolmarad a cica!


Kívánom, h hazataláljon!


Szia!

2009. júl. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%

Ha ez egy picit vigasztal, az enyém 18-án elment, azóta semmi. Szintén plakátolás, de senki semmit nem tud. Reménykedj, sose add fel. Én tuti nem fogom, bár enyém annyiban különbözik, hogy kandúrka.

Nagyon szorítok, hogy visszamenjen a tiéd is :(

Írj majd, hogy hazament-e?

2009. júl. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Valamiért legbelül nagyon rossz ézésme van.Már arra is gondoltam, hogy megfogta egy nyest. nálunk nagyon sok van belöle.

De az a furcsa, hogy senki nem látta. Valahol azért csak kell, hogy legyen. Az a rossz hogy ha nem találom meg élve vagy halva, soha nem tudom magamban ezt lezárni. Ébren alszok és ha meg látom a másik macsekomnak az árnyékát hirtelen örülök, hogy talán ö? De sajnos nem.

Szomorú.

2009. júl. 7. 16:45
 4/9 anonim ***** válasza:

Teljesen ugyanez a helyzet nálam is sajnos. Nyitva hagyom az ablakot is éjjel, hátha hazajön és meghallom ha hív.

Reménykedjünk és várjunk türelmesen, én sem szeretném még lezárni magamban és elengedni. :(

2009. júl. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sajnos én már kettő cicát is elvesztettem így. Az egyik fiú volt a másik meg lány. Nem hiszem azóta sem hogy el csavargottak volna hanem inkább valaki elvitte vagy elcsalta. A mostani cicám fiú és tavaly nyáron egy hónapra eltűnt, már teljesen le mondtam róla és egyszer csak egyik este ott állt az ajtó előtt. Nagyon örültem neki. Sajnálom hogy ezt kell írjam de mivel a tiéd lány és ivartalanított és már 9 éves én úgy gondolom hogy nagyon kevés az esély arra hogy még vissza jöjjön. Persze azért ne add fel és reménykedjünk hogy nem így lesz.
2009. júl. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Visszajött!!!!!
2009. júl. 25. 09:35
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok és nagyon örülök hogy visszajött a cicád, szinte hihetetlen.
2009. júl. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
az enyém két hónapos tehát nemhiszem hogy visszajön:(
2009. aug. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nagyon jó!!!

Első vagyok és képzeld az enyém is 28 nap múlva :)

2009. aug. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!