Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskák farka törhet el?

A macskák farka törhet el?

Figyelt kérdés
Egyik macskám elég sokat verekszik a szomszéd macsekokkal és a múltkor a farka mintha elferdült volna és csak úgy tudja tartani
2009. júl. 6. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen!
2009. júl. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
igen es ez nagyon veszelyes mert igy nem tudja magat olyan jol iranyitani
2009. júl. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Szia!Igen!Az én cicusomnak,mikor született,akkor tört el,a farka vége!Most 2éves,egy igazi "gengszter"!Az a pici törés,mozgásában nem akadályozza!
2009. júl. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
hát persze, szegénykéknek sajnos eltörhet! :(
2009. júl. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémnek is eltört a farka vége még egészen kicsi kölyökkorában. nem is látszik a ferdeség, csak kézzel lehet kitapintani.
2009. júl. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Orvoshoz vidd el, az a legjobb megoldás ebben az esetben.
2009. júl. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
az én 1.cicámnak is törött volt,már úgy kaptam,de nem volt semmi baja,ugyanúgy viselkedett,mint a többi....pedig azért van szerepe a farkincájuknak:)
2009. júl. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt macskánk, akinek eltört a farka. Sínbe raktuk, így felnőtt korában semmi nem látszott a balesetéből. Orvoshoz azért nem vittük, mert végigtelefonáltuk az összeset a városban, de senki nem jött el megnézni - vasárnap délelőtt - mert "csak egy házimacska". Szerencsére semmi baj nem volt.
2009. júl. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Tegnapi 19.49es vagyok!Miért lettem lepontozva?Mert az én cicumnak is törött a farka,amit születésénél szerzett?Nem én,nem más okozta neki,hanem mikor a mamája megszülte!Már 2éves,és semmi,de semmi baja,hátránya nem származott szerencsére ebből!Jó lenne,ha a kamu lepontozok,nem látogatnák ezt az oldalt!
2009. júl. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!