Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kiscica bebújt a szekrény...

Kiscica bebújt a szekrény alá, mögé. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

ez a cica elég félős, már akkora hogy tud enni, az anyja az én cicám, és mikor megellett, nem itthon ellett meg, hanem máshol, valszeg szomszédba..:S és most hozta őket haza..:\ na mindegy, ez csak azért fontos,mert nagyon félősek:S:S mert ugye nem voltak még kézbe:S sikerült egyet megfognom, 2nek már van gazdija, ez az egyért meg vagy ma, vagy hétfőn jönnek. behoztam a szobámba, hogy kint már ne tünjön el, amíg jönnek érte, és minden lehetséges búvóhelyet megszüntettem hogy ne tudjon sehogy se bemászni pl a szekrény mögé

el is volt egy darabig, de most bemászott.

nagyon valószínű h ott van, mert arra mászkált, és átugrotta az akadályt, és mire elindultam h elhozom onnan, eltünt:S

nekem olyan a szekrényem, h kicsit alá is be tud menni:S biztos ott van. és 3 szekrény van egymás mellett, és össze is van fogatva... mit tegyek? nem nyávog, meg semmi.. nem akarok zörögni, meg ilyenek, mert szerintem csak jobban megijed...


2012. jún. 22. 17:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tegyél kaját a szekrény elé, és ki fog jönni.
2012. jún. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg hagyd 1 kicsit, várj amig lenyugszik, ne erőltetsd a kiszedését, mert annál jobban fog félni
2012. jún. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

kaját tettem, de olyan 1 órája tele ette magát..:S

már fél órája bent van:S

2012. jún. 22. 17:31
 4/11 anonim ***** válasza:
Rakd a szekrény elé a mamáját, majd az kicsalogatja!
2012. jún. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
pont azt csinálom, de nem csalja ki:S
2012. jún. 22. 17:40
 6/11 anonim válasza:
a szekrény alól szedd ki majd zárd el nehogy vissza menjen és csinálj neki búvóhelyet
2012. jún. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nagynehezen kiszedtem
2012. jún. 22. 18:01
 8/11 anonim ***** válasza:
majd kijön ..... napokig úgy se fog ott maradni -.-"
2012. jún. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
-.-... épp az volt a lényeg, h ma viszik el, vagy max holnap...és ezért nem akartam h napokig ott maradjon. na meg nem örültem volna ha becsinál a szekrény alá
2012. jún. 22. 18:06
 10/11 anonim ***** válasza:

De, ha ilyen nagyon félős az új gazdinál ahogy kiengedik akár 1 hét múlva is úgy megszökik, hogy csak na.....

Az új gazdái tudják egyáltalán, hogy ilyen?

2012. jún. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!