Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eladó vörös kiscicát hol találok?

Eladó vörös kiscicát hol találok?

Figyelt kérdés
Egy barátomnak lesz szülinapja aki mindig is nagyon akart egy kiscicát. Most lesz nemsokára szülinapja és mivel egyszer látott egy vörös macsekot az mondta: nekem ilyen kell, arra gondoltam vörös kéne, hogy legyen. Valakinek esetleg nincs eladó vagy ismerősének??

2012. jún. 22. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Itt van egy kis tünemény. De azt tudd, hogy állatot soha nem ajándékozunk.

[link]

2012. jún. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem akkor megbeszélem vele is. Mert én is gondoltam rá, hogy nem lenne annyira jó ötlet csak úgy.
2012. jún. 22. 21:24
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja és ha lehet legyen lány cica :3
2012. jún. 22. 21:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért lány? Ha ivartalanítja akkor kb. mindegy, ha meg nem akarja akkor a tüzelési időszak egy katasztrófa lesz szegénynek. Egy tüzelő lánymacska megállás nélkül nyávog de elviselhetetlen módon amíg nem vemhesül, de akkor meg jönnek a kölykök és azokkal meg aztán végképp nem egyszerű az élet...
2012. jún. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha lányt akar, akkor legyen lány. :) [link]
2012. jún. 23. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!