Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 3 órája ivartalanított kandúr...

3 órája ivartalanított kandúr cicámmal mit csinljak?

Figyelt kérdés
este van már, virrasszak vele? nem akar feküdni,de még nem biztos a járása és állandóan kimászik az ágyából. hagyjam hogy mászkáljon? vagy mit csináljak vele? mire figyeljek?
2012. jún. 22. 21:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szerintem már nem kell, de ha téged megnyugtat, maradj vele ébren. Nekem nem volt ilyesmire szükségem, pedig az én cicám kislány, és az egy picit komolyabb műtét. Ha már felkelt, hadd mászkáljon :)
2012. jún. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Tegyél rá gallért, hogy ne nyalogassa a sebét. Hagyd, hagy mászkáljon, de figyeld őt.Adjál neki sok vizet.
2012. jún. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Gallér csak akkor kell, ha rágcsálja. Ha nyalogatja, az még jót is tesz.
2012. jún. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ne engedd ki a lakásból,itasd, helyezze magát kényelembe ott ahol akarja.Pl a padlón. Lehet hogy melege van.
2012. jún. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
adjak neki inni?? a doki azt mondta hoyg ma már ne kapjon se inni,se enni
2012. jún. 22. 21:33
 6/18 A kérdező kommentje:
most hányt szegénykém, ez valami rosszat jelent???
2012. jún. 22. 21:51
 7/18 anonim ***** válasza:
A műtét elött kapott enni?
2012. jún. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ne adj. Altatásban volt, megviselte.
2012. jún. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ha kapott enni akkor azért hányta ki.

Jobb ha becsukod éjszakára, mert az én macskámnak kb. 2 óra volt mire nem dőlt el amikor felállt és amikor már bírt menni akkor is inkább befeküdt az ágyába és pihent mert ilyenkor még gyengék és ha véletlen összeverekszik akkor komoly baja is lehet ha nem tudja magát megvédeni

2012. jún. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Hányás azt hiszem normális lehet altatás után. (javítsatok ki ha tévedek)

Szerintem nyugodtan alhatsz minden oké lesz vele , had császkáljon. A macskáknak amúgy se lehet megmondani hogy hol legyenek:)

Szerintem se adj ma már semmit neki.

2012. jún. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!