Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy cicám és lenne pár...

Van egy cicám és lenne pár kérdésem! Válaszolnátok?

Figyelt kérdés

Van egy benti kandúr cicám.Fehete még feketébb csíkokal.Ő az első benti cicán és lenne pár kérdésem!


Miért nyávog WC-zés közben?

Baj ha barna a szeme?(Mert azt hallotam hogy nem lehet barna a szeme)

Néha engem szokott nézni, és nyávog, pedig van vize és kajája is!Miért csinálja?


2012. jún. 23. 12:04
 1/5 anonim ***** válasza:

1.: Lehet, hogy nehezen kakil, kemény a széklete.

2.:Nem

3.: Simogasd, vedd az öledbe.

Az én macskám is folyamatosan nyávog, még kaja után is, jön utánam és be nem áll a szája, de ha elkezdem simogatni abbahagyja. Ha zavar, hogy nyávog akkor majd megszokod :D Képzelj el engem 6 éves a macska és minden nap egyfolytában nyávog, de szinte már észre se szoktam venni.

2012. jún. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kemény széklet miatt tegyél a kajájába egy kávéskanál étolajat naponta.
2012. jún. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én macskám akkor nyávogott ürítés közben, mikor férges volt.
2012. jún. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem.Nem zavar hogy nyávog, csak eddig nem tudtam mi a baja.Nem hinném hogy férges.
2012. jún. 23. 15:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, mennyi idős? Mikor elhoztad volt féreghajtva? Mondjuk, ha kizárólag benti cica, valóban ne túl valószínű, hogy férges.
2012. jún. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!