Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikortól lehet hozzá érni az...

Serkédi Patrik kérdése:

Mikortól lehet hozzá érni az újszülött macskákhoz?

Figyelt kérdés
Mindjárt fog szülni a macskám és nem tudom hogy mikortól lehet hozzá érni a kismacskákhoz nehogy elhadja az anjuk,segítene valaki?
2012. jún. 23. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
azonnal. Ha jó a kapcscolat az állattal, nem zavarja, ha megfogod. Meg is kell fogni, ellnőrizni, hogy minden rendben van-e
2012. jún. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azonnal ahogy kijöttek azért még ne.... Had igyanak anyatejet meg pihenjenek....

Ha jó anya és benned is megbízik akkor akár másnap, de szerintem nagyon korán még fölösleges megfogni, mert könnyen elfostosodnak ...... max megsimogatni. Szerintem ráér őket felvenni 7-8 naposan felvenni, de akkor is óvatosan.

2012. jún. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1.attól, hogy megfogod nem "fostosodik" meg, az fertőzéstől van, ha pl. az anya nincs olva, vagy te nem mosol kezet.

2. ellenőrizni kell, nincs-e nyitott szájpadlásuk,megvan-e a végbélnyílás,nincs-e más genetikai gond.

2012. jún. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ivartalanítás után
2012. jún. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4 -es : Ez most komoly ? xD

Egy macskát legkorábban fél évesen lehet ivartalanítani.....

6 hónapos koráig ne is érjenek hozzá vagy mi?.... amúgy meg ha elolvastad volna a kérdést ott van hogy ÚJSZÜLÖTT -.-"

2012. jún. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!