Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meg lehet őket szelidíteni?

Meg lehet őket szelidíteni?

Figyelt kérdés

Van egy szürke nőstény cicája a szomszédunknak.. Sokat járt át eddig is de mostmár ide "költözött".

Van most 5 kiscicája. Elég vadak a szomszédban vannak egy kisebb pajtában. Sajnos nem tudok minden nap átjárni hozzájuk. A múltkor megfogtam őket van 3 nőstény, 1 kandúr és még egy de azt nem tudtam megnézni mert nagyon vad. A nőstények eléggé barátságosak (az egyik ott van folyton az ajtóban, nem fél, nem fúj, lehet simogatni....;a másik kettő csak-csak előbújik őket is meg tudtam fogni, simogathattam őket; a kandúrkát is megfogtam viszont ő fúj,mar,harap; és hát az utolsó: megfogtam de ficánkolt,nyávogott, fújt amint letettem már bújt is el.)

A legbarátságosabb betegecske szerintünk ezért olyan szelid.

Meg lehet szeliditeni őket??

Ha igen hogyan??

Kajával próbálkoztam de nem vált be, a kiscicákat meg félek áthozni hozzánk.

A válaszokat megköszönném!


2012. jún. 23. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Játsz velük, simogasd, amikor alszanak vedd az öledbe és ott aludjanak tovább, esetleg próbáld meg kézből etetni ha már esznek szilárdat
2012. jún. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi!!

ki fogom próbálni! :)

2012. jún. 24. 11:08
 3/4 anonim ***** válasza:
De ha a legszelídebbnél betegséget gyanítasz, akkor vidd orvoshoz.
2012. jún. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a múltkor beszéltünk vele szépség hibás a cica szeme azt mondta lát rá csak nem nagyon és nincsenek fájdalmai szóval már nincs probléma.:) Egy kenőcsöt kell használni és kamillázni a kis szemét.:) Játék közben valamelyik cica belekapott neki.
2012. jún. 24. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!