Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megkezdődött nálunk az egérsze...

Megkezdődött nálunk az egérszezon. Másnak is visz a cicája egeret ajándékba?

Figyelt kérdés
2012. jún. 23. 23:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

join the club!


Tegnap előtt 1, tegnap éjjel 4-et, ma már az elsőn túl vagyunk. Gondolom, lesz még pár. kissé fárasztó a macska miatt többet felkelni, mint a három gyerek miatt. :D

2012. jún. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez a dolga a cicának. Örülj neki, hogy nem kell egérfogó! Dicsérd meg :)
2012. jún. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
hát én annyira nem dícsérem, panelban lakunk, itt nem annyira van egér, kivéve, ha behozza. többnyire élve, néha már nem annyira élve.
2012. jún. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

:-D

Mi egy mező mellett lakunk uh van itt is bőven.az én cicám már 14 éves és annyira büszke mikor hozza.lefekszik mellé és addig nem tágít míg meg nem dicsérjük.ez általában persze éjszaka történik,és olyan hangosan nyávog az ajtó előtt,hogy egyből felébredünk ...:-D

2012. jún. 24. 00:02
 5/12 anonim válasza:

Az én cicáim is hozzák, jönnek be teli szájjal.

Kis zöld gyíkokat is kapunk élve, az egereket általában kiterítve. A pillangó szezon meg még csak most kezdődik.... :) :(

2012. jún. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ilyenkor neked akarja adni a zsákmányát/kaját visz neked. Örülj neki, hogy ilyen jószívű cicád van... :)
2012. jún. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Az jött le a kérdésemből hogy nem örülök ennek?

Dehogynem!Annyira édes!imádom őt!ő a legjobb barátom de tényleg!(lehet nevetni)14 éve velem van...csak már azt hittem idén nem fog hozni a kora miatt.néha az ágyra is nehezen mászik fel.és ha jól emlékszem tavaly hamarabb kezdte őket fogni.:-)

2012. jún. 24. 00:30
 8/12 A kérdező kommentje:

[link]


ez egy tavalyi kép róla :-)

2012. jún. 24. 00:36
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem még nem hozott egeret a cicám. De verebet már igen! :)
2012. jún. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Sajnálom szegény egeret, de hát a cica csak a munkáját végzi. :)


Nagyon szép a cicád. Ha azt akarod, hogy még sokáig az legyen (akár 5-6 évet is élhet még), akkor vidd félévente egy jó orvoshoz, hogy vizsgálja meg. Idősebb korban gyakori a veseprobléma és nem ritka a pajzsmirigy-túlműködés. Ez utóbbi abban mutatkozik meg, hogy hiába eszik jól, mégis fogyni kezd és naponta többször van széklete.


Érdemes idős macskáknak való táppal (senior vagy mature a feliratuk) etetni.

2012. jún. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!