Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyiért lehetne egy szfinx...

Mennyiért lehetne egy szfinx macskát venni?

Figyelt kérdés
egy csomó helyen kerestem de nem adtak meg árat

2012. jún. 24. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem 20 és 40ezer Ft közt.
2012. jún. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ
2012. jún. 24. 13:29
 3/6 Vicuska87 ***** válasza:
háát szerintem, 60000-nél olcsóbban nem kapsz, olyat, ami törzskönyves, és garanciát vállalnak rá.
2012. jún. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ez olyan mint nekem van egy német kis spitzem(tudom nem macska,de nem az a lényeg)és a fajta ára is 20-40 ezer ft között mozog,de az én kutyámat már régóta hirdették,senkinek nem kellet és 25ezerről 10 ezerre levitték az árát(nem vártuk,hogy levigyék az árát,csak a tenyésztő mondta hogy már régóta hirdette,és azért ilyen olcsó)
2012. jún. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100tól.Nem tudom mi jogon akar valaki 20-40 ezerért macskát...számoljátok,hogy 5 hónapig mennyi teendő és költség van(5 hónap a vemhesség idő is beleszámít)
2012. jún. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
45%
tudom nem szfinx, mi befogadtunk egy vemhes macskát, nálunk babázott le, a kicsiket oltattuk, normális táp+orvos ha kellett, nem voltak olyan vészesek a költségek. ingyen ajándékoztuk el őket, már szerencsére ivartalanítva vannak mind a kicsik, mind a nagy. ha betegségekre szűrik is, nem tudom mennyi lehet, de egy szerető lényért aki a családod tagja lesz SOHA nem adnék vagy kérnék pénzért, ha igazán szeretem a macskákat... elég szomorú hogy anyagiaskodás meg divat az egész. Mi a macskákért vagyunk szívvel lélekkel nem a divatért, és szerintem ez számít, inkább menhelyről fogadj be állatot, bár igaz nem pénzes emberektől jönnek, de szeretni ugyan úgy tudnak ha nem jobban. megéri.
2012. okt. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!